Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürgeler

Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürgeler

ABONE OL
02 Haziran 2023, 15:24:35

Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürgeler, ev temizliği konusunda mükemmel bir seçimdir. Akıllı teknolojisi sayesinde güçlü bir temizlik deneyimi sunarken, kablosuz tasarımıyla da kullanımı son derece kolaydır. Elektrik süpürgesi borusu, dahili LED ışıklar ile donatılmıştır, böylece karanlık köşelerde bile kolayca temizlik yapabilirsiniz. Ayrıca, farklı yüzeylerdeki farklı kirlerle başa çıkmak için birden fazla seçenek sunan özel başlıkları bulunmaktadır. Akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz bu süpürgeler, modern yaşamınızın tamamlayıcısı olacak. Hafif, şık ve kullanışlı olan Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürgeler, evinizdeki temizlik işlerini daha keyifli ve kolay hale getirecek.

Electrolux Süpürge: Yenilikçi ve Kullanıcı Dostu Ürünler

Electrolux, tüketicilerin hızla değişen ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcı deneyimlerini ve geri bildirimlerini dikkate alan Electrolux, 700 Serisi kablosuz süpürgeleri ile güçlü performansı hafif tasarımlarla bir araya getiriyor. Kolay erişilebilirlik, pratik kullanım ve etkili temizlik özelliklerini birleştiren 700 Serisi kablosuz süpürgeler, tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

İskandinav Tasarımının Yalın Şıklığı

Electrolux, sadelik ve fonksiyonelliği bir araya getiren İskandinav tasarım anlayışını 700 Serisi kablosuz süpürgelerinde de yansıtıyor. Sadece 2200 gram toplam ağırlığı, dayanıklı ve güçlü motoru, uzun ömürlü bataryası ve 50 dakikaya kadar kesintisiz temizleme özelliği ile kullanıcıların vazgeçilmez yardımcısı oluyor. EP71UB14DB Ultimate ve EP71AB14UG Animal modelleriyle Türk tüketicilerin beğenisine sunulan 700 Serisi kablosuz süpürgeler, evlerde şık ve kullanımı kolay bir tasarım sunuyor.

Güç, Hız ve Hafiflik Bir Arada

700 Serisi kablosuz süpürgeler, güç ve hafifliği bir araya getirerek kullanıcılara maksimum kolaylık sağlıyor. Ayakla basılarak başlıktan kolayca ayrılan ince borusu, dar aralıklara zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca, zemin arasındaki boşlukları bile tamamen temizleyen LED ışıklı Multi Surface zemin başlığı ile farklı zemin tipleri arasında başlık ayarlama veya değiştirme ihtiyacı gerektirmez. “Auto Mode” fonksiyonu ise zemin arası geçişlerde çalışma hızını otomatik olarak ayarlayarak en optimum temizlik performansını elde etmenizi sağlar.

Duvara monte edilerek saklanabilen Electrolux Dikey Süpürge, evin içinde yer kaplamamasıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Küçük kazaların en kısa sürede temizlenmesine olanak tanıyan el ünitesi tek hareketle yerinden alınıp boru aksamı duvar askısında bırakılarak hızlıca temizliğe başlanabiliyor. Kolay toz boşaltma sistemi ve yıkanabilir filtreleri ile bakımı da son derece kolay olan 700 Serisi, 5 kademeli toz ayrıştırma ve filtrasyon özelliği ile mikro toz taneciklerini yüzde 99,9 oranında yakalayarak temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamına katkı sunuyor.

Bol Ödüllü Bir Ürün

Electrolux, ürün geliştirme çalışmalarında da sürdürülebilirlik ilkesini göz önünde bulunduruyor. %60 oranında geri dönüştürülmüş plastikten oluşan 700 Serisi kablosuz süpürgeleri, çevre dostu bir ürün olarak öne çıkıyor. Ayrıca, sadece tasarımıyla değil uluslararası ödülleriyle de kısa sürede dikkatleri üzerine çekiyor. Reddot Winner 2023 ve IF Design Award 2023 ödüllerinin sahibi olan 700 Serisi kablosuz süpürge, performansı, tasarımı ve sürdürülebilirliği ile tüketicileri memnun ediyor.

Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürge Özellikleri

  • Kolay takılıp çıkarılabilen fırça: Tek bir düğmeye dokunarak rulo fırçanın serbest kalmasını sağlayarak fırçanın kolayca temizlenmesine olanak verir.
  • Düşük Güç Modunda 40 Dakikaya Kadar Çalışma Süresi: 3 farklı güç modu sayesinde en optimum temizlik performansı elde edilir. PowerPro Multi Surface başlık ile min modunda 35 dakikaya kadar, el ünitesinin min modunda kullanımı ile 60 dakikaya kadar kesintisiz temizlik yapılabilir.
  • DustSpotter™ LED Işıklar: Başlıkta bulunan LED ışıklar, en ufak toz ve kırıntı taneciklerini dahi kolaylıkla görünür kılar.
  • Siklonik Filtre Sistemi: % 50 daha büyük, pileli çok katmanlı sistem ile daha güçlü bir motor performansı elde edilir.
  • Lityum-Ion Piller: Daha uzun süre daha performanslı temizlik imkanı sağlar.

Performans Özellikleri

  • Şarj süresi (saat): 4,5
  • Düşük Hızda Çalışma Süresi: 40
  • Normal Hızda Çalışma Süresi: 20
  • Yüksek Hızda Çalışma Süresi: 10
  • Ses seviyesi (dB): 80
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments