yükleniyor...

Elden Ring 20 milyondan fazla kopya sattı

Elden Ring, FromSoftware’in son oyunu olarak karşımıza çıktı ve kısa bir süre içinde büyük bir başarı elde etti. Yaklaşık bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde 20.5 milyon kopya satış rakamına ulaşan oyun, yayıncısı Bandai Namco için büyük bir başarı olarak kaydedildi. Bu sayede, Elden Ring’in satışları devam ederse tarihin en çok satan oyunları arasında yer alabileceği tahmin ediliyor.

FromSoftware’in ürettiği Elden Ring, stüdyonun en iyi açılışını yapan oyun oldu. Sadece 18 gün içinde toplam satış rakamı 12 milyonu aşan oyun, Bandai Namco tarafından beş günde 4 milyon kopya satması öngörülmüştü.

Elden Ring’in yüksek satış performansı, FromSoftware’in Armored Core VI için duyurduğu beklentiyi artırıyor. Bu da son 10 yılda piyasaya sürülen ilk Armored Core oyunu olacak. Eğer oyun Elden Ring kadar başarılı olursa, FromSoftware ve Bandai Namco için büyük bir başarı elde edilecek.

Elden Ring ile birlikte, FromSoftware’in hayranlarına yeni ve heyecan verici bir oyun sunuldu. Oyunun başarısı, FromSoftware ve Bandai Namco için büyük bir başarı olarak kaydedilirken, tüm zamanların en çok satan oyunları arasında yer almaya aday olduğu düşünülüyor.

Elden Ring 20 milyondan fazla kopya sattı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Elden Ring 20 milyondan fazla kopya sattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Isparta Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama nick oluşturucu Market Fiyatları demon slayer izle