Ekstra USB Noktası İsteyenlere TP-LINK UH720

  • 25 Nisan 2015
  • 661 kez görüntülendi.
Ekstra USB Noktası İsteyenlere TP-LINK UH720

TP-LINK, USB çoklayıcı ürününün yeni modelini satışa sundu. TP-LINK UH720 model USB çoklayıcı ile çok sayıda farklı cihazı bilgisayara bağlamak mümkün. Üründe 7 adet USB girişinin yanı sıra 2 adet de mobil cihazlar (akıllı telefon, tablet bilgisayar) için şarj amaçlı özel USB girişi yer alıyor.
Günlük hayatta teknolojinin ilerlemesi ile birlikte dijital cihaz kullanımları artıyor. Bununla doğru orantılı olarak bilgisayara bağlanan cihaz sayısı giderek çoğalıyor ve daha fazla adette USB girişine ihtiyaç duyuluyor. TP-LINK’in yeni ürünü bu ihtiyaca çözüm sağlamak üzere geliştirilmiş. Özellikle ofislerde çok işe yarayacak olan UH720, USB bağlantılı çok sayıda teknoloji ürününün kullanıldığı evler için de ideal.

Mouse, yazıcı, taşınabilir disk gibi veri aktarımı gereken her tür cihazı bilgisayara bağlamak için USB bağlantı noktasını çoğaltmayı sağlayan bu ürün, USB 3.0 destekli olduğu için USB 2.0’a oranla 10 kat daha hızlı ve 5Gbps’ye kadar veri aktarımı yapabiliyor. Ayrıca iki özel 2.4A USB girişi sayesinde tüm mobil cihazlar güvenli bir şekilde bilgisayara bağlanabiliyor ve şarj edilebiliyor. Akıllı yongası (chip) sayesinde bağlı cihazları algılayan ürün, çıkış gücünü buna göre ayarlıyor. Bu sayede tüm cihazların en hızlı ve ideal şekilde şarj edilmesini sağlıyor.

Üzerinde yedi adet USB 3.0 girişi olan UH720 USB çoklayıcı ile aynı anda yedi farklı cihazı bilgisayara bağlamak, veri aktarmak ve şarj etmek mümkün oluyor. Üstelik UH720, çoklu koruma özellikleri sayesinde, hem veri aktarımı, hem şarj sırasında bağlı cihazları potansiyel tehlikelere karşı koruyor.

TP-LINK UH720’in tavsiye edilen fiyatı 77 USD+KDV olarak açıklanıyor.

UH720-01     UH720-02

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. isim mi ? dedi ki:

    yazı için teşekkürler

BİR YORUM YAZ