yükleniyor...

Ekran Kartı Canavarı GeForce GTX 1080 Ti

NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti resmen tanıtıldı. Performans canavarı yeni üst düzey ekran kartı GTX 1080 ve Titan X’ten daha yüksek performansa sahip.

Uzunca bir bekleyişin ardından nihayet büyük gün geldi çattı. NVIDIA, performans canavarı olarak nitelenedirilen GeForce GTX 1080 Ti modeli ile uzun bir aradan sonra perdeyi açtı. Efsanevi olarak adlandırılan GTX 1080 modelinin yanı sıra Titan X’i bile geride bırakan yeni ekran kartı ile oldukça performanslı bir deneyim sunacağı iddia ediliyor.

GeForce GTX 1080 Ti

NVIDIA CEO’su Jen Hsun Huang tarafından Game Developers Conference’ta tanıtılan yeni ekran kartı GTX 1080’den %35 daha hızlı.

Yeni NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, 4K oyun deneyiminin yanında VR desteği de veriyor. Pascal mimarisine sahip olan ekran kartı 1.6 GHz frekansta çalışıyor. Ayrıca kart içerisinde 11 GB GDDR5X bellek de bulunuyor.

Yeni performans canavarının fiyatı da canavar gibi. GTX 1080 Ti açıklanan yurt dışı fiyatı ile 699 dolardan satılacak.

Ekran Kartı Canavarı GeForce GTX 1080 Ti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ekran Kartı Canavarı GeForce GTX 1080 Ti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla