yükleniyor...

Eğitimin metaverse’ü “Universe By ViewSonic” GESS Fuarı’nda tanıtıldı

“Universe By ViewSonic” adıyla tanıtılan eğitim metaverse’u, Dubai’de düzenlenen GESS Fuarı’nda heyecanla karşılandı. Eğitim sektöründe bir devrim niteliği taşıyan bu platform, öğrencilere interaktif bir öğrenme deneyimi sunuyor. İçerisinde yer alan sanal sınıflar, laboratuvarlar ve öğrencilerin katılımı ile oluşturulan etkinlikler sayesinde eğitim artık sınırlarını aşıyor. Dünya genelindeki eğitimcilerin beğenisini kazanan Universe By ViewSonic, öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir. Eğitimde teknolojinin gücünü bir araya getiren bu platform, geleceğin eğitim anlayışını belirleyecek bir adım olarak kabul ediliyor. GESS Fuarı’nda büyük ilgi gören Universe By ViewSonic, Türkiye’deki eğitimcilerin de dikkatini çekmeyi başardı.

ViewSonic, GESS Fuarı’nda UNIVERSE Ürününü Tanıttı

Dünyanın önde gelen görüntüleme ve eğitim teknolojileri üreticisi ViewSonic, GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı’nda UNIVERSE by ViewSonic ürününü tanıttı. Metaverse evreninde yer alan sanal kampüste etkin öğrenme deneyimleri yaşatan ve değişen eğitim ihtiyaçları ekseninde öğrencilerin odağını ve başarısını çevrimiçi ortamda en yüksek düzeye çıkartmak için tasarlanan ürün, dijital eğitimin geldiği son noktayı ortaya koydu.

UNIVERSE by ViewSonic, Online Eğitimi İnteraktif Hale Getiriyor

ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü M. Önder Şengür, UNIVERSE by ViewSonic’in sadece öğretmenlerin ders anlattığı, öğrencilerin pasif bir şekilde dinlediği tek yönlü bir eğitim anlayışını değiştirdiğini ve çevrimiçi eğitimi interaktif bir hale getirdiğini ifade etti. Ürün, öğrencilerin öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla aralarında anlamlı bağlantılar kurmalarını sağlayan interaktif bir ortam sunuyor. Ayrıca ana öğrenme mekanları, teneffüs alanları, farklı toplantı odaları gibi birçok etkileşimli alan sunan sanal kampüs, öğrencilerin canlı bir eğitim deneyimi yaşamasını sağlıyor.

ViewSonic, Dijital Eğitim Ekosistemi Oluşturuyor

ViewSonic, UNIVERSE by ViewSonic ürünüyle birlikte dijital bir eğitim ekosistemi oluşturmak için “Hizmet Olarak Ekosistem (EaaS)” stratejisini uygulamaya devam ediyor. Şirket, öğrencilerin ve öğretmenlerin çevrimiçi öğrenme deneyimlerini geliştirmek için en son ve en yenilikçi teknolojilerden yararlanan çözümlere erişmelerini sağlıyor. Ayrıca ViewSonic Originals’ın önceden hazırlanmış çeşitli dijital ders içerikleri, en yeni ViewBoard interaktif ekranları ve myViewBoard yazılım paketleri de eğitime destek veriyor.

ViewSonic, GESS Fuarı’na Yoğun İlgiyle Karşılandı

ViewSonic, UNIVERSE by ViewSonic ürününün yanı sıra dijital öğrenim için sağladığı diğer çözümleri de katılımcılara tanıttı. Etkinlikte en yeni eğitim teknolojileri çözümleri, ViewSonic standında ziyaretçilere sunuldu. Tematik sınıf deneyimleri ve ViewSonic’in standındaki sanal biyoloji sınıfıyla katılımcılar, eğitim teknolojilerinin geleceğine dair heyecan verici bir deneyim yaşadı.

Eğitimin metaverse’ü “Universe By ViewSonic” GESS Fuarı’nda tanıtıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Eğitimin metaverse’ü “Universe By ViewSonic” GESS Fuarı’nda tanıtıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ İzmir Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir Abdül Ne Demek dijital platform ne demek sosyal medya faydaları too many requests ne demek 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor