Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
EA Sports FC 24’ün Süper Kahramanları Açıklandı: Türkiye’de Oynamış Bir Yıldızda Listede

EA Sports FC 24’ün Süper Kahramanları Açıklandı: Türkiye’de Oynamış Bir Yıldızda Listede

ABONE OL
29 Temmuz 2023, 05:08:05

EA, FC 24’ten ilk güncellemelerini yayımlamaya başlayarak futbol oyunları denildiğinde akla ilk gelen isim olma konumunu bir kez daha pekiştirdi. Bugün yayımlanan güncellemede, oyunseverlerin merakla beklediği süper kahramanlar duyuruldu ve listede çeşitli futbol dünyasının önemli isimlerine yer verildi. Kahramanlar, geçmişte futbol liglerinde ün yapmış isimler arasından seçildi. Bu sayede, oyunseverler FIFA’nın beğenilen Ultimate Team modunda bu özel kahramanlarla oynayabilecekler. Her bir kahraman, kendisinin özdeşleştiği futbol ligiyle birlikte oyunculara sunulacak. Alex Scott, kahraman setinde yer alan ilk kadın kahraman olarak büyük bir dönüm noktası oluşturduğu için özel bir yerde bulunuyor. Alex Scott’un yanı sıra, sette yer alan tüm kahraman oyuncular da Marvel Entertainment işbirliğiyle tasarlanan grafiklerle birlikte sunulacak. Listede yer alan diğer bir dikkat çekici isim ise yakın zamanda hayatını kaybeden İtalyan futbolcu Gianluca Vialli. EA, Vialli için “Vialli, hem karakter olarak hem de futbolcular arasındaki kalite açısından bir işaret ışığıydı ve onu oynayan herkesi keyiflendiren bir forvetti.” açıklamasında bulundu. Bu ifadelerle EA, Vialli’nin futbol dünyasındaki önemini vurgulamış oldu.

Kahraman seti içerisinde yer alan Alex Scott, bir EA futbol oyununda görünen ilk kadın kahraman olarak tarihe geçti. Set içerisinde yer alan tüm oyuncular, Marvel Entertainment ile birlikte tasarlanan grafiklerle birlikte sunuldu. Listede dikkat çekici bir diğer isim ise yakın zamanda vefat eden İtalyan futbolcu Gianluca Vialli. EA, onun hakkında “Vialli, hem karakter hem de kalite açısından bir işaret ışığıydı, onu oynarken izleme şansına sahip olan herkesi neşelendiren bir forvetti.” ifadelerini kullandı.

EA Sports FC 24'ün Süper Kahramanları Açıklandı: Türkiye'de Oynamış Bir Yıldızda Listede

Kahraman seti, tarihe geçen ilk kadın kahraman Alex Scott’un yer aldığı bir EA futbol oyununda görünen bir set olarak öne çıkmaktadır. Bu set, Marvel Entertainment ile işbirliği içerisinde tasarlanan grafiklerle birlikte sunulmaktadır.

Kahraman setinde Wesley Sneijder (Serie A), Alex Scott (İngiltere WSL), Carlos Tevez (Premier Lig), Gianluca Vialli (Seri A), Bixente Lizarazu (Bundesliga) gibi isimler bulunmaktadır. Bu isimler, setin çeşitliliğini ve kalitesini artırmaktadır. Electronic Arts tarafından duyurulan kahraman seti hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz. Siz de aşağıdaki yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments