yükleniyor...

E-Posta Uygulaması Email Artık Android Markette

Şık ve etkili bir arayüze sahip olan elektronik posta uygulaması Email iOS platformunun ardından artık Android platformunda da kullanıma sunuldu.

İlk olarak iOS işletim sistemli cihazlarda kullanımına başlanan elektronik posta uygulaması nihayet Android işletim sistemli cihazlar için de kullanımda. Oldukça yoğun biçimde Google’ın tasarım dili Material Design’ı kullanan uygulama harika bir arayüz deneyimi yaşatıyor. Bu harika arayüzün yanında Email bizlere bazı özellikleri de beraberinde getiriyor.

Bu özelliklerinin en önemlisi hız. Uygulamanın geliştiricisi olan EasilyDo bu konuda oldukça iddialı duruyor. Android platformlarda bulunan en hızlı e-posta uygulaması olduğunu da iddia ediyor. Bunun yanında istenmeyen e-postalar artık son oluyor. Size gelmesini istemediğiniz e-posta servislerinden tek tıkla aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz.

Sahip olduğu akıllı asistan yardımıyla cihaz içerisindeki tüm ek dosyalarınıza tek bir pencereden ulaşabiliyorsunuz. Bunların yanında sizin bir sekreteriniz gibi görev de yapıyor. Örneğin bir hava yolu şirketinden aldığınız uçak biletinin ardından uçağınız rötar yapıyorsa veya kalkış kapısı değiştiyse Email uygulaması size bunu bildiriyor. Anlık bildirimler, kaydırarak sonraki e-postayı görüntüleme ve gönderdiğiniz e-postayı iptal etme seçeneği de bu uygulama içinde yer alan diğer önemli özellikler.

Yeni elektronik posta uygulaması Gmail, Hotmail, iCloud, Yahoo, Outlook, Office / Outlook 365 ve IMAP e-posta hesaplarını da destekliyor. Bunlara ek olarak yakın zaman içerisinde Microsoft Exchange desteği uygulamaya eklenecek.

Uygulamayı cihazınıza indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ancak ülkemizde şu an için kullanımı mümkün değil. İlerleyen zamanlarda kullanıma sunulması bekleniyor.

E-Posta Uygulaması Email Artık Android Markette konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere E-Posta Uygulaması Email Artık Android Markette ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Aba Nedir Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek adet geciktirici ilaç isimleri Bilgi Doktoru