yükleniyor...

E-Kitap Satışları Dibe Vurdu !

İngiltere Yayıncılar Birliği’nin son yayınladığı raporlara göre e-kitaplar artık pek popüler değil, insanlar kitap alışkanlığından vazgeçemiyor.

Çıktığı dönemde büyük bir popülarite yaratan fakat beklentiyi karşılamayan E-Kitap okuyucuları ile ilgili bir açıklama da İngiltere Yayıncılar Birliği’nden bununla ilgili bir açıklama yaptı, bu da söylediklerimizi destekler nitelikte.

E-Kitap’lar her türlü kitabı okumak isteyen ve bunlara ücretsiz bir şekilde ulaşmak isteyen kullanıcılar için adeta bir kahraman görevini görüyor. Fakat Yayıncılar Birliği’ne göre artık eskisi kadar popüler değil bu cihaz. Demek ki insanlar normal kitapların verdiği o hissiyatı bu cihazlardan alamıyor, bende aynı fikirde olduğumu rahatça söyleyebilirim.

Bu e-kitapların satışları geçtiğimiz yıl, bir önceki yıla kıyasla %17 oranla azaldığını belirtirken basılı yayınlarda ise %7’lik bir artışın olduğunu söylüyor İngiltere Yayıncılar Birliği. Aslında bir konuda her kitabın bu platformlarda bulunmamayışı. Çünkü e-kitap, tablet ve telefon gibi ortamlarda bu kitaplar yayınlandığı zaman çok çabuk bir şekilde kopyalanıp korsan bir şekilde diğer ortamlarda paylaşılabiliyor.

Kitapların verdiği o hazzı, sayfaları çevirirken duyduğunuz mutluluk , arasına koyduğunuz ayıraçlar gerçekten güzel duygular. Bu yüzden böyle aygıtlar şu teknolojiyle hiçbir zaman gerçek kitabın yerini asla alamaz sevgili okurlar . Bu yüzden bol bol kitap alın , okuyun 🙂

E-Kitap Satışları Dibe Vurdu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere E-Kitap Satışları Dibe Vurdu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla