yükleniyor...

Dominations Güncellendi ve Türkçe Dil Eklendi

Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanımı yaklaşık olarak 1 yıldır devam eden sürükleyici strateji oyunu Dominations için büyük bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte Türkçe dil desteği de kullanıcılara sunuldu.

Oldukça fazla ilgi gören ve beğeni alan ünlü strateji oyunu Dominations dün aldığı güncelleme ile birlikte büyük yenilikler yaşadı. Rise of Nations yapımcıları tarafından geliştirilen bu oyun taş çağından başlayarak aşama aşama tüm çağlarda belirli koşullarda yükselme sağlayarak uzay çağına kadar sizi ilerletiyor.

dominations

Oyuna İtalyanca ve Türkçe dil desteğinin de sunulmasıyla birlikte kullanıcı sayısının artması bekleniyor. Özellikle ülkemizde Türkçe dil desteğini bekleyen kullanıcıların oyuna yavaş yavaş başlaması bekleniyor.

dominations1

Türkçe dil desteğinin yanı sıra oyuna Osmanlı padişahlarından 1. Süleyman da eklendi. 1. Süleyman Osmanlı İmparatorluğu bünyesinde yer alan 10. padişah ve ve aynı zamanda 89. İslam halifesi olarak yer almakta.

Oyunda ayrıca Leonardo DaVinci, Catherine the Great, King Sejong, Sultan Saladin yani Selahaddin Eyyübi gibi çeşitli ülkelerden ünlüler ve liderler yer almakta.

Dünya savaşı ve savaşlarla ilgili listeler konusunda güncellemelere giden oyun genel hatlarıyla kullanıcılarına güncel ve zevkli bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun bünyesine taktikler arasına Decoy adlı bir taktik ekleniyor. Ayrıca oyun içinde seviye ilerledikçe kullanabileceğiniz silahlarınızdan biri olan tankları da daha fazla geliştirme imkanı sunuluyor.

Berkay Eke / Technosfer

Dominations Güncellendi ve Türkçe Dil Eklendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dominations Güncellendi ve Türkçe Dil Eklendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz dijital platform ne demek rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır