Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Dizi Film Telegram Kanalları

Dizi Film Telegram Kanalları

ABONE OL
17 Kasım 2022, 01:10:47

Dizi veya Film izlemeyi sever misiniz? Peki ya Telegram kullanır mısınız?

Ne kadar birbirinden farklı ve alakasız sorular olarak görünse de aslında bu iki soru bir o kadar birbiriyle alakalı ve bağlantılıdır.

Film izlemeyi sevenler bilir. Yeni filmleri takip etmek, filmlerin oyuncularını bulmak, oyuncular hakkında fikir edinmek, hatta bir filmde izlediğimiz ve beğendiğimiz oyuncuların oynadıkları diğer filmleri ve dizileri bulmak vb. işlemler film ve oyuncu tutkunları için çok zor ve vakit alıcı olabilir. Hatta bir film izlemek kadar vaktinizi alabilir.

İşte bu durumda film tutkunlarının imdadına tabii ki Telegram yetişmektedir!

Telegram kullananlar bilirler. Telegram içerisinde sayısız grup bulunmaktadır. Ve bu gruplara Telegram kullanıcıları zevklerine, ilgilerine, hobilerine göre üye olabilmektedirler.

Bu Telegram grup kategorilerinden birisi de film Telegram gruplarıdır.

Dizi Film Telegram Kanalları Listesi

Herhangi bir film veya dizi izlemek istiyorsanız kesinlikle yasal bir kopyaya sahip olmalısınız. İzleyeceğiniz dizi veya filmi aşağıdaki kanallar üzerinden izlemek illegal durumda sizi zorluk çıkartabilir.

 1. Film izle 🎬 TRDUBLAJ ve YERLİ
 2. Yabancı Dizi & Film (YDF) ♾
 3. Unutulmaz Filmler – Dizi & Film izle
 4. Лучшие Фильмы
 5. NetFilm_1🎬
 6. HD Film İzle 1080P Netflixfilm
 7. 🇹🇷 Türkçe Anime Arşivi
 8. 𝑬𝒏𝒓𝒊𝒄𝒉𝒎𝒆𝒏𝒕𝒕
 9. Yerli , Yabancı , Dizi & Filmler
 10. Dizi & Film İzle

Herhangi bir film veya dizi izlemek istiyorsanız kesinlikle yasal bir kopyaya sahip olmalısınız. İzleyeceğiniz dizi veya filmi aşağıdaki kanallar üzerinden izlemek illegal durumda sizi zorluk çıkartabilir.

DİZİ FİLM TELEGRAM KANALLARINI NEDEN KULLANMALIYIZ, NE GİBİ FAYDALARI BULUNMAKTADIR?

Dizi Film Telegram kanallarını ilk kez duyduysanız elbette aklınızdan ne işe yarayacaklarına dair pek bilginiz olmayabilir.

Ama faydalarını görünce film Telegram kanallarından vazgeçemeyeceksiniz!

Film Telegram kanallarının faydalarına kısaca değinecek olursak:

 • Siz tam bir film avcısı mısınız? Piyasadaki filmleri ezbere biliyor musunuz?

O zaman film Telegram kanalları tam size göre!

Film Telegram kanalları sayesinde yeni çıkan tüm filmleri daha çıktıkları, yayınlandıkları ilk gün bulabilirsiniz.

Yeni çıkan filmi öğrendikten  sonra artık bilgisayarınızı açmaya mı koşarsınız yoksa sinema bileti mi alırsınız orası sizin gibi film avcılarına kalmış!

 • Filmleri izliyorsunuz ama sadece izlemek size yetmiyor oyuncularını da mı tanımak istiyorsunuz? Filmi izlemeden önce oynayan oyuncuların kaç dalda kaç ödülü var bilmek mi istiyorsunuz?

O zaman ne duruyorsunuz film Telegram kanallarına üye olun! Pişman olmayacaksınız!

Film Telegram kanalları sayesinde izleyeceğiniz filmde oynayan oyuncuların tümüne, başarılarına , ödüllerine ve kısaca hayat hikayelerine ulaşabilir ve oyunculukları hakkında fikir edinebilirsiniz. Ne kadar güzel ve kullanışlı değil mi!

 • Siz de mi oyuncusunuz ya da oyuncu olma yolunda mısınız? Ve oyunculuğunuz için faydalı olacak filmler mi izlemek istiyorsunuz?

İşte artık bu isteğiniz de film Telegram kanalları sayesinde mümkün!

Konservatuar bölümünde okuyan ya da orada ders veren hocaların gruplarına katılarak sizin oyunculuğunuzu geliştirecek, sizi tamamlayacak, var edecek filmleri kolayca ve işin uzmanından öğrenmeniz mümkün!

Umarız ki sizin filmlerinizi izleyeceğimiz günler de yakındadır!

 • Her filmi izleyemiyorsanız, illa ki ödüllü ve yüksek puanlı filmleri izlemeyi seviyorsanız bu madde tam size göre! Artık film Telegram grupları bu işe de yaramaktadır.

Film Telegram grupları sayesinde ilginizi çeken ve izlemek istediğiniz filmleri bulabilirsiniz. Bu sayede merak ettiğiniz filmlerin puanını ve değerlendirilmelerini görebilir, kaç ödül aldığını inceleyebilirsiniz.

 • Filmler hakkın sizinde söyleyecek bir şeyleriniz mi var? Yeni bir film izlediğiniz zaman film hakkındaki yorumlarınızı birçok insanla buluşturmak mı istiyorsunuz?

O zaman buyurun film Telegram kanallarına!

Film Telegram kanalları sayesinde filmleri izledikten sonra izleyenlerle film hakkında sohbet edebilirsiniz. Ya da izlediğiniz filmleri izlemeyenler için kısaca bahsedebilir ve izlediğiniz filmin beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerinden bahsedebilirsiniz.

Ayrıca filmlerin etkileyici sahnelerinden bahsedip diğer insanları da heyecanınıza dahil edebilir, siz de başkalarının heyecanına, üzüntüsüne, mutluluğuna dahil olabilirsiniz.

 • Film seçerken karar veremiyor musunuz? İzleyeceğiniz filmi bulmak film süresinden daha mı uzun sürüyor?

İşte yine iyi ki film Telegram grupları var diyeceğiniz bir madde daha!

Telegram film grupları sayesinde yorumların içerisine hapsolmadan kısa bilgilerle filmleri tanımanız mümkün.

Bu şekilde izlemek istediğiniz filmi hemen bulup izlemeye başlayabilirsiniz!

 • Filmin fragmanını izlemeden filmi izlemem diyenlerden misiniz? Filmin fragmanı olmadan karar veremem der misiniz?

İşte film Telegram kanalları bunu bile düşünmüştür.

Film Telegram kanallarına üye olduktan sonra yeni çıkan veya tüm filmlerin fragmanlarına (tamamen sizin isteğinize bağlı olarak) ulaşabilmeniz mümkün.

Bu şekilde izlemek istediğiniz filmin fragmanna kolayca ulaşabilir ya da hiç bilmediğiniz filmlerin fragmanlarını izleyerek yeni maceralara – atılabilirsiniz.

Seçim sizin!

 • Siz bütün filmleri izleyen, bütün saatlerini film izlemeye ayıran kişi misiniz? Arkadaşlarınız arasında tüm filmleri bildiğinizden dolayı birisi film izlerden hep size mi danışır? O zaman siz tam bir film makinesisiniz!

Sizin gibi değerli film makinelerine, film izlemeyi seven ama güzel filmleri bulamayan kişilerin o kadar ihtiyacı var ki!

O zaman neden siz de bir film Telegram kanalı açmayasınız ki!

Yeni film Telegram kanalınızda ister filmler hakkında yorum paylaşın, ister fragmanlarını atın, ister oyuncularını paylaşın seçim sizin.

Grup açmak için sadece Telegram’a girerek grup kur butonuna basmanız yeterli. Sonrasında kişilerinizden kişileri seçerek en son grup adınızı yazın, film Telegram grubunuzun profil fotoğrafını hazırlayın işte bu kadar!

Burada unutmayın ki ilk başta sadece sizde telefon numaraları sizde kayıtlı olan kişileri gruba ekleyebilirsiniz. Sonrasında grubunuzda olan kişiler sizin grubunuzu paylaşarak grubunuzun takipçisini arttırmaya yardımcı olacaktır.

Bol şanslar!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments