yükleniyor...

Disney+’ın yeni Orijinal Dizisi ARAYIŞ’ın Ana Afişi Yayınlandı!

Disney+’ın heyecanla beklenen yeni orijinal dizisi ARAYIŞ’ın ana afişi yayınlandı! Dizi, zaman yolculuğu ve fantastik öğelerle dolu. SEO dostu Türkçe açıklama ise Disney+ kullanıcılarına dizinin ana afişi hakkında bilgi verirken, diğer potansiyel izleyicilere de yeni ve ilginç bir diziye dair ipuçları sunuyor.

Disney+’ın Yeni Orijinal Dizisi ‘Arayış’ın Başrolünde Aslı Enver ve Mehmet Günsür

14 Haziran’da Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında aynı anda yayına girecek olan dizinin ana afişi yayınlandı.

Disney+ Platformuna ‘Arayış’ Eklendi

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, yeni orijinal içeriklerine 14 Haziran’da ‘Arayış’ı ekledi. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, özgün hikaye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu ‘Arayış’, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde aynı anda yayına giriyor.

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün Başrollerinde

Dikkat çekici kadrosu ve hikayesiyle şimdiden merak uyandıran dizi, izleyenleri gizemli bir dünyanın derinliklerine götürecek. Başrollerinde Aslı Enver ve Mehmet Günsür yer alırken, Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer alıyor.

‘Arayış’ın Konusu

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır. Metafizik, mutluluk, varoluş ve aşk temalarını sorgulatacak orijinal dizi ‘Arayış’ 14 Haziran’da sadece Disney+’ta…

Disney+’ın Yayınladığı Ana Afiş

Disney+’ın yeni Orijinal Dizisi ARAYIŞ’ın Ana Afişi Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Disney+’ın yeni Orijinal Dizisi ARAYIŞ’ın Ana Afişi Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler zyxel modem kurulumu gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında 52 hafta kaç ay