yükleniyor...

Disco Elysium Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

Geçen yılın en çok konuşulan yapımlarından biri olan Disco Elysium Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor! Türkçe dil desteğine sahip olmak için kullanıcı oyları bekleniyor. Detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

Disco Elysium Herkesi Şaşırtacak

ZA/UM vasıtasıyla geliştirilen ve geçen yıl içerisinde pek çok ödüle layık görülen Disco Elysium hem otoritelerden hem de kullanıcılardan övgülerle dolu yorumlar almıştı. Özellikle Metacritic tarafından mutlaka oynanması gerekenler listasin’e alınan oyunun puanı 91 olarak belirlenmişti.

İzometrik bir kamera açısıyla savaş sonrası bir şehirde geçen hikayede bir dedektifin rolünü üstlenebiliriz. Başarılı hikayesi, mizah anlayışı ve özlenen RPG hissini bize sunan bu yapım şimdilerde ise Türkçe olarak karşımıza çıkabilir.

Firmanın resmi internet sitesinde başlatılan ankettte kullanıcıların oyuna eklenmesi istedikleri diller sorgulanıyor. Bu diller arasında Türkçe de yer alıyor. Oyunun RPG yönü ne kadar kuvvetli olsa da hikayenin önemini göz önünde bulundurmamızda gerekiyor. Bundan ötürü Türkçe dil desteği bu oyun için önem arz ediyor.

Listede yer alan diller arasında Arapça, Yunanca, İtalyanca, Latin Amerika İspanyolcası, Lehçe, Ukraynaca, Japonca, Geleneksel Çince, Macarca ve  Hintçe gibi farklı diller yer alıyor. Bu diller arasında Türkçe’nin şimdiden en yakın rakibi Lehçe gibi duruyor.

Disco Elysium Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Disco Elysium Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Horse At Yarışı Tahminleri Adana Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar subdomain mi klasör mü Bilgi Doktoru 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor