yükleniyor...

Diablo Immortal 1. yaşını yeniliklerle kutluyor

Diablo Immortal: İlk Yılını Kutluyor

Diablo Immortal, Türkçe dil desteği ile geçen yılın haziran ayında piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise, oyun birinci yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Blizzard, iki aylık bir kutlama programı başlatarak, oyuncuların iblisleri öldürmenin ve Helliquary canavarlarını alt etmenin yeni yollarını keşfetmelerini sağlayacak.

Yeni Sınıf

Oyuncular, Diablo Immortal’a yakında eklenecek yeni bir sınıf deneyimine kavuşacaklar. Oyunda yer alan ilk yeni sınıf, orta menzilli bir oynanış tarzı ve klasik bir silah kullanımıyla dikkat çekiyor. Bu sınıf, 2014’ten bu yana Diablo evrenine taze kan getiren ilk sınıf olacak.

Yeni Bölüm

Oyunun yeni bölümünde ise oyuncular, Zatham’ın anavatanına yelken açacaklar. Münzevi yerliler tarafından Kadimlerin Beşiği olarak bilinen bu mistik ada, Ana Görev Serisinin bir sonraki bölümüne ev sahipliği yapacak. Ayrıca oyuncular, yepyeni Yan Görevler, Ödül Avları, düşman türleri ve PvP bölgesi etkinliği keşfedecekler.

Diablo IV’ün Çıkış Kutlaması

Oyuncular ayrıca, Diablo IV’ün çıkış kutlaması için de özel bir etkinlikle karşılaşacaklar. Inarius ve Lilith’in Korunak’ı yaratılışının önemli bir hikâyesi var ve etkisi hâlâ Westmarch’ta hissediliyor. Lilith’in Çocukları, geçici olarak Savaş Bileti ve Hayalet Pazarı’nı ele geçirecek ve beraberlerinde Korunak’ın annesinden yansımalar getirecekler.

Dehşetli Kutsal Yolculuk Etkinliği

Şenlikler, Dehşetli Kutsal Yolculuk etkinliğiyle başlıyor. Oyuncular, İnsafsız Ucube etkinliğinde Lilith temalı görünümleri toplayabilecekler. Justinian’ın Lütfu yıl dönümü kutlamasında ise iblisleri gönüllerince öldürme imkanına sahip olacaklar. Bunların yanı sıra daha birçok etkinlik oyuncuları bekliyor.

Sonuç olarak, Diablo Immortal’ın birinci yaşını kutlamak için oyunculara sunulan bu yenilikli etkinlikler, iblis avı ve Helliquary canavarlarını alt etmenin yeni yollarına ulaşmak isteyenleri de mutlu edecek.

Diablo Immortal 1. yaşını yeniliklerle kutluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Diablo Immortal 1. yaşını yeniliklerle kutluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Adana Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Aba Nedir too many requests ne demek rakı fiyatları Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi