SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
632
234 0

Dev Galaxy Reklamı

Dev Galaxy Reklamı
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Samsung akıllı telefon dünyası için bomba gibi geliştirdiği ürün olan Galaxy S7 Edge cihazı için Moskova’da inşa ettiği bina şeklindeki dev galaxy reklam panosu ile büyük bir hayranlık uyandırıyor. Bu binanın ön cephesi Galaxy S7 Edge şeklinde duruyor.

Samsung’un Rusya’da yaptığı son projesiyle insanlara farklı bir görüntü yansıtıyor.80 metrelik devasa büyüklükteki 40 metre genişliğinde olan bina üzerindeki LED paneller üzerinden Galaxy S7 Edge reklamına başlayan Samsung bugüne kadar yapılan telefon reklamlarının en görkemlisi ve en büyük reklam panosunu kullandı.

Bu bina yaklaşık  2.2 kilometre uzaklıktan görülebiliyor. Galaxy S7 Edge için yapılan bu bina tasarımı günde yaklaşık 800.000 kişinin geçtiği bir caddede yer alıyor. Bina üzerinde yapılan reklam panosunda videolu içerikle birlikte Galaxy S7 Edge ‘nin teknik özellikleri de anlatılıyor.

Berkay Eke/Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Dev Galaxy Reklamı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dev Galaxy Reklamı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Dev Galaxy Reklamı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.