Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Dell Technologies’in Depolama Yazılımı Yenilikleri BT Verimliliğini Artıyor!

Dell Technologies’in Depolama Yazılımı Yenilikleri BT Verimliliğini Artıyor!

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 12:30:49

Dell Technologies, yenilikçi depolama yazılımı çözümleriyle BT sistemlerinde verimlilik artışı sağlıyor. Bu yazılım çözümleri sayesinde büyük ölçüde yüksek performans ve güvenlik sağlanırken aynı zamanda operasyonel maliyetlerde de önemli tasarruf sağlanır. Dell Technologies, müşterilerinin en zorlu depolama gereksinimlerini karşılamaya yönelik kapsamlı bir yazılım portföyü sunarak, işletmelerin dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor. Siz de Dell Technologies’in depolama yazılımı yeniliklerine geçerek BT altyapınızdaki verimliliği artırabilirsiniz.

Dell Technologies Depolama Yazılımıyla Verimliliğinizi Artırın!

Dell Depolama Yazılımı Yenilikleriyle Siber Dayanıklılığınızı Güçlendirin

Dell Technologies sektör lideri depolama portföyündeki yazılım odaklı inovasyonlarıyla müşterilerin çoklu bulut deneyimlerine güç katıyor ve daha fazla siber dayanıklılık, enerji verimliliği ve otomasyon sağlıyor.

Dell, son on iki ayda harici depolama endüstrisinin her kategorisinde 2.000’i aşkın depolama portföyü geliştirmesi yaparak yazılım geliştirme konusundaki kararlılığını kanıtlamıştır. Bu geliştirmeler mevcut müşterilere ücretsiz sunuluyor ve şirket içi yazılımlar veya Dell APEX aracılığıyla bir Hizmet olarak (as-a-Service) kullanılabiliyor.

Dell Technologies Altyapı Çözümleri Grubu Başkanı ve Genel Müdürü Jeff Boudreau, “Veriler artmaya devam edip yetenekli BT personeli bulmak zorlaştıkça, şirketler daha az kaynakla daha fazlasını yapmak durumunda kalıyor. Enerji açısından daha verimli, üretkenliği artıran ve siber dayanıklılığı güçlendiren depolama yazılımı yenilikleriyle müşterilerimizin BT yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayarak bu zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz” diyor.

Siber Güvenliğinizi Güçlendirin

Dell’in all-flash veri depolama çözümü PowerStore, müşterilerin Sıfır Güven modelini benimsemelerine yardımcı olan daha fazla güvenlik sağlıyor. Sıfır Güven, bir kuruluşun güvenlik mimarisini otomatikleştiren ve sistemler saldırıya uğradığı anda yanıt oluşturan bir siber güvenlik çerçevesi olarak tanımlanıyor.

  • STIG sağlamlaştırma paketi, PowerStore’un ABD federal ağları ve dünya çapındaki diğer devlet kurumları için gerekli olan NIST Siber Güvenlik Çerçevesi standardına uygunluğunu artırıyor.
  • Güvenli ve değiştirilememez snapshot’lar, yetkisiz değişikliklere karşı koruma sunuyor.
  • Kolaylaştırılmış dosya izinleri, güvenlik tehditlerine hızlı bir şekilde müdahale etmek için erişimi doğrudan PowerStore’dan yönetme imkanı sağlıyor.
  • Artırılmış dosya dayanıklılığı, sistem başına 4 kata kadar daha fazla snapshot sayesinde daha fazla koruma sağlıyor.
  • Çok faktörlü kimlik doğrulama, PowerStore’a erişimi koruyor.

Yeni yazılım inovasyonları, Dell Depolama portföyündeki birçok geliştirmeye de yön veriyor:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments