yükleniyor...

Dell S2716DG G-Sync destekliyor!

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden olan Dell oyuncular için özel yepyeni bir monitör duyurdu. ABD’li üretici oyun odaklı yeni nesil monitörü S2716DG’de, Nvidia’nın G-SYNC görüntü teknolojisini kullanmak için ortaklık yaptılar. Nvidia G-Sync görüntü teknolojisi monitörün tazeleme oranını grafik işlemci ünitesine bağlı olarak senkronize ediyor. Bu tazeleme işlemi ile takılmalar, geçikmeler olmadan oyunları akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz. Bu teknoloji ile nesneleri daha keskin ve daha canlı oynamanıza olanak sağlar.

S2716DG adlı monitör 27 inç büyüklüğünde QHD ekran 2560 x 1440 çözünürlük ile beraberinde 144MHz yenileme oranına ve 1ms tepki süresine sahip. S2716DG destek ayağı sayesinde monitörünüzü istediğiniz şekilde dikey konuma getirebilirsiniz. Destek ayağı ile eğim ve yükseklik ayarlanabilir. 

  • DisplayPort 1.2
  • HDMI 1.4 
  • 3 Adet USB 3.0 Port
  • Kulaklık girişi

yukarıda yazdığımız özellikler monitörün üzerinde bulunan girişlerdir. Dell firmasının ürettiği S2716DG modelli monitör Ekim ayında raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Raflardaki etiket fiyatının 800$ dolar olacağı açıklandı.

Dell S2716DG G-Sync destekliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dell S2716DG G-Sync destekliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.