yükleniyor...

Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri

Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri, Dead Rising® 2 Nedir? Dead Rising® 2 Nereden indirebilirim? gibi sorularınızın cevapları bu yazımızda..

Dead Rising® 2 Nedir?

Milyonlarca satan Dead Rising’in devamı olan Dead Rising 2, zombi hayatta kalma korku oyununu Amerika’nın en yeni ve en büyük eğlence oyun alanı Fortune City’ye taşıyor. Yeni bir hikaye, iki çevrimiçi çok oyunculu mod (2 oyunculu co-op kampanya ve insanları zombilerle karşı karşıya getiren 4 oyunculu bir “TV şovu” temalı “Pay-Per-View” etkinliği), binlerce ekran zombi ve daha fazlasını içeren Dead Rising 2, zombi hayatta kalma korkusunu yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Chuck Greene olarak, enfekte kızınızı kurtarmak, isminizi temize çıkarmak ve ordu gelip şehri bombalamadan önce aç zombi ordularından kurtulmak için 72 saatiniz var. Hayatta kalmanızı sağlamak için, günlük nesneleri birleştirerek çok sayıda ölümcül kombo silah yaratabilir ve açgözlü zombileri katledebilirsiniz. Dead Rising 2, Yaratıcılığın Öldüğü yerdir.

Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri
Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri
Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri

Dead Rising® 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows Vista/XP, Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz, AMD Athlon X2 2.2 Ghz veya daha iyisi
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Hdd: 8.5 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8800GTS, ATI Radeon HD 3850 veya daha iyisi
  • DirectX: DirectX9

Oyunu Steam Mağazasında görüntülemek için tıklayın.

Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dead Rising® 2 Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla