yükleniyor...

Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri

Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri, Dead Rising 2: Off the Record Nedir? Dead Rising 2: Off the Record Nereden indirebilirim? gibi sorularınızın cevapları bu yazımızda..

Dead Rising 2: Off the Record Nedir?

Dead Rising® 2: Off the Record, foto muhabiri ve Dead Rising® Willamette olayının orijinal kahramanı olan Frank West’in, oyuncular Fortune City salgınını yeniden canlandırırken sahnenin merkezine oturduğunu görüyor. Dead Rising® 2 hakkında bildiklerinizi unutun, “Frank West oyuna geri döndü!”

Yeni “Kayıt Dışı” hikayesi, tamamen yeni bir Dead Rising 2 deneyimi anlamına geliyor. Frank, daha sapkın düşmanlarla yüzleşecek, daha çirkin kombo silahlar yapacak, kendi benzersiz görev yapısını takip edecek ve şimdiye kadarki en büyük kepçesini elde etmek için Fortune City’nin yepyeni alanlarını keşfedecek. Fortune City’nin kendi eğlence parkı olan “Uranus Zone” un çılgınlığına kapılan Frank’e katılın. Ölümcül gezintiler ve çılgın cazibe merkezleriyle dolu bilimkurgu temalı Uranus Zone, gerçek bir zombi öldürme cennetidir.

Frank’in geri dönüşü, korku, drama, erotik ve vahşet gibi kriterlere göre derecelendirilen belirli fotoğraf fırsatları için oyuncularla Prestij Puanı (PP) kazanabilen güvenilir kamerasının geri dönüşü anlamına geliyor.

Yeni senaryo ve oyun geliştirmelerine ek olarak, Dead Rising 2: Off the Record, daha tatmin edici bir Dead Rising deneyimi sunmak için yükleme süresi optimizasyonları, iyileştirilmiş ağ performansı ve bir dizi sistem yükseltmesi içeren bir teknik güncelleme paketi sunar.

Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri
Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri
Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri
Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri

Dead Rising 2: Off the Record Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows Vista/XP, Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz veya daha iyisi, AMD Athlon X2 2.2 Ghz veya daha iyisi
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Boş alan: 8.5 GB 
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8800GTS veya daha iyisi, ATI Radeon HD 3850 veya daha iyisi
  • DirectX: DirectX 9

Oyunu Steam Mağazasında görüntülemek için tıklayın.

Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dead Rising 2: Off the Record Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla