Daha iyi oyun deneyimi için Razer, Ignition Design Labs ile anlaştı

Daha iyi oyun deneyimi için Razer, Ignition Design Labs ile anlaştı

Razer, oyuncular için daha iyi internet bağlantısı sunmak için Ignition Design Labs ile ev ağı teknolojisinde ortaklığa başladı.

Oyuncuların en büyük problemlerinden birisi olan internet çekmemesi veya yavaşlamasına bir çözüm Razer’dan geldi. Razer, Ignition Design Labs ile ev içi internet teknolojisinde ortaklık yapacaklarını açıkladı.

Oyuncuların daha iyi deneyim ve eğlenceleri için çalışamalar yapan Razer, aynı kablosuz ağda  birden fazla kişinin rahat internet kullanamadıklarından bahsediyor ve bu rahatsızlığı Ugnition Design Labs firması ile çözeceklerini belirten Razer kurucusu Min-Liang Tan, “Wi-Fi bağlantısında standartları yakalamaya çalışıyoruz. Standartları daha üst seviyelere çıkarmak için Ignition Design Labs firması ile anlaştık. Artık her oyuncu istediği oyun deneyimini yaşabilecek.” dedi.

Razer ve Ignition Design Labs tarafından ortaklaşa çıkarılan Portal Wi-Fi yönlendiricisi yaşanan sıkıntıların büyük bir kısmını ortan kaldıracak şekilde tasarlanmış. Son teknolojiler barındıran Portal, yüksek bant genişliği ile oyunları takılmadan kullanma imkanı veriyor

İki firmanın ortak çıkardığı Portal Wi-Fi yönlendiricisi, Dünya genelinde 2018 yılının ilk çeyreğinde çıkması hedefleniyor. 149.99 Dolar etiket fiyatı ile Razer Store’dan satılacak.

"Daha iyi oyun deneyimi için Razer, Ignition Design Labs ile anlaştı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Daha iyi oyun deneyimi için Razer, Ignition Design Labs ile anlaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Daha iyi oyun deneyimi için Razer, Ignition Design Labs ile anlaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları