SONRAKİ
Borderlands 3 Sistem Gereksinimleri Borderlands 3 Sistem Gereksinimleri
ÖNCEKİ
Chromebook’ta ekran görüntüleri nasıl alınır Chromebook’ta ekran görüntüleri nasıl alınır
2211
819 0

Daha iyi hizmet almak için Youtube güncelleyin

Daha iyi hizmet almak için Youtube güncelleyin
Yazar: Aybala Bengisu Önür

8 Ağustos 2020

Youtube, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek ve kullanıcılarının isteklerini yerin getirmek için çalışmalar yapıyor. Yeni gelen güncellemeye göre kullanıcıların telefonlarında bir reklam yayınlansa bile iOS ve Android uygulamasında sesli arama yapmalarına olanak sağlıyor.  Şirket ayrıca PlayStation 4 veya Playstation 4 Pro’dan insanların HDR’de video izlemesine olanak sağladığını söylüyor.

Android mobil uygulaması için diğer olası değişiklikler de çalışmalarda görünüyor. Almanca yayın SmartDroid, bazı Android kullanıcılarının, ek ses kontrolleri ekleyecek.  Mobil uygulamalarının yayın yaparken daha fazla uzaktan kumanda gibi çalışmasına izin veren bir güncelleme olacağını belirtti. Güncelleme, platformda gezinmeyi ve videoları bulmayı kolaylaştıran ve ayrıca altyazılara ve kalite kontrollerine daha hızlı erişim sağlayan bir yön paneli içeriyor.

Tüm uygulama değişiklikleri genel olarak küçük olsa da, video platformunun hem mobil hem de TV uygulaması deneyimini oluşturmak için çaba sarf ediyorlar. Şirketin kullanıcılarını memnun etmek için daha birçok planı var gibi görünüyor. Son güncellemeleri yaptığınızdan emin olun.

Youtube hakkında merak edilenler

Yeni Güncelleme İle Neler Geldi?

Yeni güncelleme birçok hatayı ortadan kaldırdı. Daha fazla bilgi için yazımızı okuyunuz.

Youtube Ücretli Mi?

Youtube, kullanıcılara Premium üyelik sağlamaktadır.

Sesli Arama Mevcut Mu?

Yeni gelen güncelleme kullanıcılara sesli arama özelliği sunmaktadır.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Daha iyi hizmet almak için Youtube güncelleyin konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Daha iyi hizmet almak için Youtube güncelleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Daha iyi hizmet almak için Youtube güncelleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Aybala Bengisu Önür Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.