SONRAKİ
LPG’ye küçük bir indirim geldi LPG’ye küçük bir indirim geldi
ÖNCEKİ
Asus Zenfone 5 Lite Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları Asus Zenfone 5 Lite Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları
1499
555 0

DACIA’DAN 5 milyon SATIŞ!

DACIA’DAN 5 milyon SATIŞ!
Yazar: Furkan YURDAKUL

5 Mart 2018

Dacia tüm Dünya'da 5 milyon satışını gerçekleştirdi.

2004 yılından beri ülkemizde otomobil satışı yapan Dacia, 2018 yılı itibariyle tüm Dünya’da 5 milyoncu satışını gerçekleştirdi.

Hedefledikleri 15 yıldan daha kısa sürede bu başarıya ulaşabilen Dacia, Satış ve Pazarlama Direktörü François Mariotte bir açıklama yaptı. Açıklamasında, ” Az ama öz satın alma yaklaşımı ile başladığımız bu serüvende konforlu ve estetikten ödün vermeden daha dayanıklı, kaliteli ve fiyatından en iyi olan otomobilleri ürettik. Ürettiğimiz otomobilleri tüm Dünya çok sevdi ve otomobillerimizi kullandı. Gıda, Hava taşımacılığı ve giyim gibi sektörlerde gözlemlenen akımı bizler otomobil sektöründe gerçekleştirdik. Rakipsiz fiyatlarla sıfır ve güvenilir otomobili sizlere satıyoruz.” dedi.

" DACIA’DAN 5 milyon SATIŞ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere DACIA’DAN 5 milyon SATIŞ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda DACIA’DAN 5 milyon SATIŞ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.