yükleniyor...

DACIA, EXTREME donanımı ile daha da güçleniyor

DACIA, son model araçlarına eklediği EXTREME donanımı ile daha da güçlü ve özellikli hale geliyor. İleri teknolojiye sahip bu donanım, sürüş deneyimini zirveye taşıyor. Geniş iç mekân, verimli yakıt tüketimi, yüksek güvenlik önlemleri, bağlantı özellikleri gibi birçok avantajıyla DACIA, ailelerin ve bireysel araç kullanıcılarının tercihleri arasında yerini sağlamlaştırıyor. Yenilikçi EXTREME donanımlı DACIA araçlarını keşfedin ve sürüş keyfini doyasıya yaşayın.

Dacia, Renaulution Planı ile Yeniliklere Devam Ediyor

Dacia, sadık kaldığı Renaulution planı doğrultusunda yeniliklerine devam ediyor. Yeni Extreme donanım seviyesi ile Dacia’nın “güçlü ve outdoor” imajını ileriye taşıyor. Tüm yollarda optimum çekiş için, Sandero Stepway Extreme ve Jogger Extreme standart olarak Extended Grip ile donatılıyor.

Yenilikler: Spring için Özel ELECTRIC 65 Motor ve Uyku Paketi

Yenilikçi Uyku Paketi sayesinde Dacia Jogger, dakikalar içinde bir yatak odasına dönüştürülebilir hale geliyor. Ayrıca Dacia Spring Extreme’e özel, daha yüksek performanslı yeni ELECTRIC 65 motorla sürüş keyfi artıyor.

Renaulution Planı ile Dacia Yeniden Tanımlanıyor

Renault Grubu CEO’su Luca de Meo tarafından tanıtılan Renaulution stratejik planı, Dacia için net bir yol haritası ortaya koyuyor. Marka, yeni değerlere odaklanarak modern bir arzu nesnesi olma duygusuyla alanını genişletiyor.

Dacia, Extreme İle Değerlerine Bağlı Kalarak İleriye Gidiyor

Dacia’nın yeni Extreme donanım seviyesi, markanın temel değerlerine saygı gösterirken daha çekici bir yapıyla markanın temas noktasını genişletme stratejisini destekliyor. Extreme donanım seviyesi, markanın “güçlü ve outdoor” yaklaşımını

DACIA, EXTREME donanımı ile daha da güçleniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere DACIA, EXTREME donanımı ile daha da güçleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz sosyal medya faydaları too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir rakı fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır 1997 doğumlu kaç yaşında olur