yükleniyor...

Counter Strike Android İçin Yayınlandı!

Merhaba sevgili technosfer.com okurları çocukluğumuzun vaz geçilmez oyunu olan Counter Strike Android için geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Android akıllı telefonlar üzerinde oynayabildiğimiz oyunların neredeyse sınırı kalmadı. Geçtiğimiz günlerde size GTA 5’in Android üzerinden nasıl oynanacağını anlatmıştık bugünde Counter Strike Android üzerinde nasıl oynalılır onu anlatacağım.

counter-strike-4

Oyun şuan için Google Play üzerinde yayımlanmadı ancak bizler size oyunu nasıl kuracağınızı ve .Apk dosyasını nasıl yükleyeceğinizi detaylıca anlatacağız. Bu yazımızda yazdıklarımızı tam olarak uygularsanız sorunsuzca uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Counter Strike Android Versiyonu Nasıl Yüklenir:

  • Sitemiz üzerinden xash.zip dosyasını indirin
  • İndirdiğiniz zip formatlarını Android cihazınız üzerinde Winrar gibi bir arşiv yöneticisi yardımıyla açın
  • Arşiv dosyasının içerisindekileri Android cihazınızın ana dizininde açacağınız xash adlı klasöre çıkartın
  • Android cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan apk dosyası kurulumuna izin vermesi için;

  • Ayarlara gidin ve Güvenlik sekmesini bulun ardından Bilinmeyen Kaynaklara izin ver yazan yeri 0’dan 1’e getirin(Açın)

  • Az önce açtığınız ve arşiv dosyasının içindekileri çıkarttığınız xash klasörünü açın ve bu klasör içerisindeki csdm-signed.apk dosyasını çalıştırın ve Half Life’ı yükleyin.
  • Half Life’ı yükledikten sonra xashdroid-release.apk dosyasını çalıştırın ve Counter Strike’ı yükleyin
  • Counter Strike Android çalışması için menüden CSDM Launcher’ı çalıştırın ve Launch CSDM! tuşuna dokunarak oyunu oynamaya başlayın

Counter Stirike hakkında kısa bir bilgi verelim: 

Counter-Strike, son yılların en popüler oyunlarından birisi olup birçok site ve dergi tarafından yılın oyunu seçilen Half-Life’ın birçok modifikasyonundan bir tanesidir. Half-Life modifikasyonları, Half-Life oyun motorunu kullanan, fakat değişik oyuncu modelleri, haritalar, farklı konu ve atmosferlerle amatör oyun yapımcıları tarafından yaratılmış yeni oyunlar olarak tanımlanabilirler. Belki de Half-Life’ı bu kadar popüler yapıp ilk çıktığı günden birkaç yıl sonra eski oyun motoruna rağmen oynanmasını sağlayan da onun modifikasyonlarıdır. Counter-Strike’ı diğer modifikasyonlardan ayıran onun gerçekçi silahları, aksiyon dolu atmosferi, kaliteli oyuncu modelleri, güzel haritaları ve sık sık güncellenmesidir.

 

Untitled-4

Counter Strike Android İçin Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Counter Strike Android İçin Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla