yükleniyor...

Computex 2023’te ADATA, En Yeni Ürünlerini Kullanıcılarla Buluşturacak

Computex 2023 etkinliği kapsamında, ADATA en son teknolojik ürünlerini kullanıcılarla buluşturacak. Dünyanın önde gelen teknoloji fuarlarından biri olan Computex’te ADATA, en yenilikçi ve yüksek performanslı ürünlerini sergileyecek. Bu ürünler arasında SSD’ler, RAM’ler, harici depolama cihazları, flaş bellekler ve diğer bilgisayar bileşenleri de bulunacak. Kullanıcılar, ADATA’nın en son teknolojilerini keşfedebilecek ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilecekler. ADATA, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan bir marka olarak, en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyor. Computex 2023’teki standında, ADATA yeni ürünlerini tanıtacak ve ziyaretçilerine unutulmaz bir teknoloji deneyimi sunacak.
En Yeni Nesil ve Sürdürülebilir Ürünleriyle ADATA COMPUTEX 2023’te

ADATA ve XPG, Computex 2023’te En Yeni Teknolojilerini Tanıtıyor

Dünya genelinde lider bir bellek modülü ve USB bellek markası olan ADATA, oyuncu aksesuarları markası XPG ile birlikte Taipei’de düzenlenecek olan dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından Computex 2023’te ziyaretçilerini ağırlayacak. “Geleceğin Yenilikçisi” vizyonuyla sektör lideri ADATA, en yeni teknolojik ürünlerini ve çözümlerini ziyaretçilere sunmakla kalmayıp, aynı zamanda sürdürülebilirliği de teşvik etmeyi amaç ediniyor.

En Güncel Ürünleriyle ADATA, Computex 2023’te

XTREME Geleceğin Lideri- Sonsuz Yenilik temasıyla standını açmaya hazırlanan ADATA, sektöründe öncü olan CXL (Compute Express Link) bellek modülünü ve CAMM (Compression Attached Memory Module) gibi yenilikçi ürünleri de tanıtacak. Ayrıca, en güçlü Gen5 SSD’leri ve XPG Fusion 1600w Titanyum Güç Kaynağı gibi profesyonel endüstriyel çözümleri de ziyaretçilerine sunacak.

Ayrıca:

  • ADATA, PCR (Tüketiciden Sonra Geri Dönüştürülmüş) malzemeler kullanarak HC300 ECO harici HDD ve UC310 ECO döner kapaklı USB belleği piyasaya sürerek sürdürülebilirliği teşvik ediyor.
  • Bellek kapasitesini 16 TB’ye kadar genişleten sektör lideri CXL (Compute Express Link) bellek modülünün lansmanıyla AI ve HPC gibi endüstriyel uygulamaların donanım sınırlamaları iyileştiriliyor.

Computex 2023’te ADATA, En Yeni Ürünlerini Kullanıcılarla Buluşturacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Computex 2023’te ADATA, En Yeni Ürünlerini Kullanıcılarla Buluşturacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek Market Fiyatları demon slayer izle