yükleniyor...

Çin Oyun Konsollarının Giriine İzin Verdi.

Çin oyun konsallarını geçen  yıl  aldığı karardan sonra bu zamana kadar ülkeye oyun konsolu kullanımını yasaklamıştı. Bunun nedeni  çocukların gelişimini üzerinde  olumsuz etkileri ortaya çıkardığını ileri sürmüştü.

Çin Oyun

Çin Oyun

Sony ve Microsoft gibi birçok konsol üreticisi, Çin Hükumetinin aldığı karar nedeniyle satış yapamıyorlardı. Akıllı Telefon, Tablet vb. satışların yüksek oranlarda olması ve nüfus yoğunluğu olarak ilk sırada olması nedeniyle Çin bu firmalar için önemli pazarlardan biridir. Bu yasak kalması ile Sony Computer Entertainment yetkilisi yaptığı açıklamada “Bu bizim için harika bir haber!” dedi.

 

Artık tüm Konsol üreticileri Çin Oyun konsolları için engel kalktı vede satış yapabilecekler. Çin Hükümeti konsol girişlerine izin verdi ancak bazı oyunlarda sansür devam ediyor.

Çin Oyun Konsollarının Giriine İzin Verdi. konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Çin Oyun Konsollarının Giriine İzin Verdi. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla