SONRAKİ
MSI’ın İş ve Üretkenlik serisi Masaüstü, All-in-One PC ve Monitör Ürünleri En güçlü altyapı desteğiniz olmaya hazır. MSI’ın İş ve Üretkenlik serisi Masaüstü, All-in-One PC ve Monitör Ürünleri En güçlü altyapı desteğiniz olmaya hazır.
ÖNCEKİ
MSI, 12.Nesil Intel Core işlemcili Gaming Desktop bilgisayarlar ve oyuncu monitörleri ile yeni standardı belirliyor. MSI, 12.Nesil Intel Core işlemcili Gaming Desktop bilgisayarlar ve oyuncu monitörleri ile yeni standardı belirliyor.
2562
949 0

Çimento Silosu Madenlerin Vazgeçilmezi

Çimento Silosu Madenlerin Vazgeçilmezi
Yazar: Furkan YURDAKUL

5 Kasım 2021

Çimento silosu beton sektörü için çok faydalı bir sistemdir. Beton santralleri için gereken karışımın uzun süre saklanmasını sağlar. Bu sayede büyük bir kolaylık demektir. Çimento karışımlarının bozulmadan saklaması ve dağıtılması için geliştirilmiştir. Sistem, çeşitli ebatlara sahiptir. Bu nedenle inşaat sektörünün vazgeçilmezidir. Çimento silosu bazen kalıcı yapısı bazen de yer değiştirebilen özellikte olabilir. Birçok silo modeli gibi çimento silosu da, hazır karışımı kamyona ya da gerekli hazneye atmak için üfleyici sistemle donatılmıştır. Çimento silolarının kapasitesi de farklı ölçülerde tasarlanabilir. İnşaat firmaları, farklı projelerde kullanmak üzere hazır çimento karışımını saklamak için çimento silosu kullanır.

Çimento Silosunun Özellikleri

Çimento silosunun özellikleri arasında ilk sırada hazırlanan karışımı ilk günkü haliyle uzun süre saklayabilmesi gelmektedir. Firmaların ihtiyacına göre farklı kapasitelerde çimento silosu imalatı yapılır. İnşaat şirketleri ve hazır beton sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından çok kullanılır. Genelde 30’dan başlayıp 120 ton kapasiteye kadar çimento silosu üretilebilir. Ancak, daha büyük projeler için işletmelerin talebine göre daha yüksek kapasitede de üretilebilirler. Sürekli çimentoya ihtiyaç duyan işletmeler için çimento silosu en ideal çözümdür. Bu sistemle çimento, kurumadan ilk hazırlandığı anda nasılsa o şekilde saklanabilir, ihtiyaç halinde kullanılır. Çimento silosunun kapasitesi, müşterilerin talebine bağlıdır. Ayrıca yine isteklere göre civatalı ya da kaynaklı silo üretilebilir.

Çimento Silosu İmalatı

Firmamız, müşterilerin farklı ihtiyaçları için çimento silosu imalatı yapmaktadır. İhtiyaca göre birkaç tonluk silo da üretilebilir, yüzlerce ton çimento taşıyacak şekilde de imal edilebilir. Çimento silosu, farklı sektörlerde en yoğun kullanılan iş makineleri sınıfındadır. Firmamızdan kaliteli çimento silosu hizmeti alan firmalar, faaliyetlerine hız kesmeden devam etmek gibi bir fırsata sahip olurlar. Kapasitesi farketmeksizin her silomuzda seviye ölçer bulunmaktadır. Bu sayede sistem içindeki çimentonun miktarı görülebilir, belirli bir seviyenin altına düştüğünde tekrardan yükleme yapılabilir. Hazır beton ihtiyacı daimi olan firmalar için ihtiyaç duyulan çimento silosu imalatı, firmamız tarafından kaliteli hizmet prensibi çerçevesinde yapılmaktadır. İhtiyacınıza göre silo üretimi için bizimle iletişime geçmeniz, avantajlı hizmet almanız için yeterli olacaktır.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Çimento Silosu Madenlerin Vazgeçilmezi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Çimento Silosu Madenlerin Vazgeçilmezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Çimento Silosu Madenlerin Vazgeçilmezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Personel Aktivite Takibi İzleme ve Performans Değerlendirme
Personel Aktivite Takibi İzleme ve Performans Değerlendirme
“Robotların Süpervizörü” RPA Supervisor Unite ile Türkiye’de
“Robotların Süpervizörü” RPA Supervisor Unite ile Türkiye’de
Ölçüye Özel Banyo Dolabı
Ölçüye Özel Banyo Dolabı
Steelseries, Oyuncu Ses Sistemlerinin Geleceğini Açıkladı!
Steelseries, Oyuncu Ses Sistemlerinin Geleceğini Açıkladı!
Baskül Nedir – Nerelerde Kullanılır?
Baskül Nedir – Nerelerde Kullanılır?
Görüntülü sohbet azar arkadaşlık
Görüntülü sohbet azar arkadaşlık
Teknolojiye Açılan Kapı Webte İndir
Teknolojiye Açılan Kapı Webte İndir
Manyetik Seperatör Verimliliği Artırıyor
Manyetik Seperatör Verimliliği Artırıyor

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.