yükleniyor...

ChatGPT İnternet Erişimi Kazandı

ChatGPT internet erişimi kazandı ve artık Türkiye’deki kullanıcılarımız da bu mükemmel deneyimi yaşayabilecekler! ChatGPT, herhangi bir cihazdan kolayca erişilebilir ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Hızlı ve güvenli bağlantı ile dünya genelindeki kullanıcılarla sohbet edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dahası, ChatGPT’nin ücretsiz olması ve kayıt gerektirmemesi, bu harika deneyimi herkesin deneyimlemesi için erişilebilir hale getiriyor. Hemen ChatGPT’ye bağlanın ve dünya genelindeki diğer kullanıcılarla bağlantı kurun!

ChatGPT İnternet Erişimi ile Güncel Verilere Erişebilir

ChatGPT internet erişimi sayesinde web taraması yaparak güncel verilere erişilmesini sağlıyor. Bunun OpenAI’ın sohbet botuna gelmesi beklenen yeni özelliklerinden sadece biri olduğuna özellikle dikkat çekmek gerekiyor.

Bu özellikler elbette ki şu an herkesin kullanımına açık değil. Bu özellikler şu anda sadece test ediliyor ve Plus aboneleri, test sürecine aktif olarak katılabiliyor.

OpenAI, ChatGPT’ye Internet Erişimi ve Eklenti Desteği Verdi

OpenAI, sohbet botu için ChatGPT Plus aboneliğine sahip olan herkesin üzerinde çalışılan özellikler olan internet erişimi ve eklenti desteğine kavuşmasını sağladı. Yapay zekâ araştırma şirketi, alpha sürümünden beta sürüme geçilerek ChatGPT’nin internete erişmesine ve 70’den fazla üçüncü taraf eklentiyi kullanmasına izin verildiğini ifade etti.

Heyecan Verici Bir Fırsat

Şirket, bu yeniliğin kullanıcılara çeşitli görevleri ChatGPT’ye vermeleri için heyecan verici bir fırsat olduğunu söyledi. Sohbet botunun kullanışlılığını arttıracağına da ayrıca dikkat çekti.

Deneysel Özelliklere Erken Erişim

Bir ChatGPT Plus abonesi olan herkes, geliştirme aşamasında değişebilecek deneysel özelliklere erkenden erişebilir. İnternet erişimi ve eklenti desteği de artık bunun bir parçası olduğundan kullanıcılar artık internetten güncel verilere ulaşabilir. Ayrıca çok çeşitli eklentilerle sohbet botunu daha işlevsel hâle getirebilir.

Eklentilere Erişim

Yeni Plus aboneliği alan kişiler ayarlarda yer alan “Beta Features” kısmından eklentilere erişebilir. Bu abonelik, eklenti ve internet erişiminin yanı sıra kullanıcılara kusursuz olmasa da önceki sürüme göre daha gelişmiş bir sürüm olan GPT-4’e erişim sağlıyor.

ChatGPT İnternet Erişimi Kazandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ChatGPT İnternet Erişimi Kazandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Sportboss Aba Nedir dijital platform ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında