yükleniyor...

Chat Bot ile ehliyet sınavına hazırlanmak mümkün

Doğuş Otomotiv tarafından geliştirilen Trafik Hayattır Chat Bot’u sayesinde, artık geçmiş dönemlerde çıkmış ehliyet sorularını chat kısmından cevaplayabiliyoruz.

Trafik Hayattır sloganı ile yola çıktığı kamu spotlarından sonra Doğuş Otomotiv artık Facebook üzerinden chatbot yardımıyla, ehliyet alacakları ehliyet sınavlarına çalıştıracak.

Aralık ayından itibariyle kullanıma sunulacak olan Bot, ehliyet alacaklar için büyük bir önem taşıyor. Kolaylıkla bir arkadaşınız ile konuşuyormuş gibi sınava çalışarak sizlerde yüksek puanlar alabilirsiniz. 

Chat Bot ile ehliyet sınavına hazırlanmak mümkün konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Chat Bot ile ehliyet sınavına hazırlanmak mümkün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla