yükleniyor...

Çevrimdışı Shazam Dönemi Başladı!

Apple tarafından satın alınan Shazam yeni bir güncelleme yayınladı. Shazam ile çevrimdışı müzik araması yapabileceksiniz.

Apple cihazlarına özel olarak dağıtılan yeni güncelleme sayesinde artık çevrimdışı modunda iken Shazam ile müzik araması gerçekleştirebilirsiniz.

iOS işletim sistemi için yayınlanan yeni Shazam güncellemesi Apple ürünleri sahiplerini sevindirdi. Geçtiğimiz haftalarda Apple Müzik performansını arttırmak amacıyla Shazam’ın Apple tarafından satın alınmasının ardından güzel gelişmeler yaşanmaya başlandı.

Apple bünyesine dahil olan Shazam’ın Apple ürünlerinde bir ayrıcalığı olup olmayacağı merak konusuydu. Shazam tarafından iOS işletim sistemi için sunulan güncelleme ile çevrimdışı durumdayken duyduğunuz ve merak ettiğiniz şarkıları shazamlama imkanı sunuluyor. Veri bağlantısı yapılmadan Shazam uygulamasını kullanmak Apple kullanıcılarını sevindiren haber oldu.

Veri bağlantısı olmadığı durumlarda Shazam uygulaması üzerinden arattığınız müziklerin sesleri sisteme kaydediliyor ve veri bağlantısı gerçekleştiği anda Shazam tarafından aradığınız müziğe ait bilgiler size aktarılıyor.

Üzücü haber ise Shazam’ın yeni güncellemesinin Android işletim sistemli cihazlara ne zaman geleceği hakkında bir bulunmuyor.

Çevrimdışı Shazam Dönemi Başladı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Çevrimdışı Shazam Dönemi Başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla