SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
2552
945 0

Çevrimdışı Oynanabilecek Android Oyunlar

Çevrimdışı Oynanabilecek Android Oyunlar
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

İnternet bağlantınızın olmadığı ortamlarda oynanabilecek 6 Android oyununu sizler için listeledik. Listemiz de tüm oyun sevenlerin sevebileceği şekilde bir çok farklı oyun bulunuyor.

İnternet bağlantınızın olmadığı yerlerde oynanabilecek 6 oyunu sizler için listeledik. Çoğu zaman aldığımız internet paketini ilk haftalarda tükettiğimizden, haftanın kalan günlerini ne yazık ki internetsiz  geçiriyoruz. Bir Türkiye gerçeği olan internet kotası bitmesini bazen umursamazlıktan geliyoruz lakin internet bittiğinde çoğu iletişimimiz ve eğlencelerimiz kesintiye uğruyor. İnternet olmadan oynanabilecek oyunlar ile hem eğlencenizi katlayabilir hemde internet paketinizi başka yerlerde kullanarak paketinizden tasaruf yapabilirsiniz.

  1. City Island 2 – Building Story: Sim City isimli şehircilik oyununun benzeri bir oyun olan City Island 2, bir şehir yönetip, halkı memnun etmek için çalıştığımız bir oyun. Yaklaşık 10 milyon indirilen oyun Sparkling Society tarafından hazırlandı. Sim City’e göre daha güzel grafikleri bulunan oyun daha çeşitli ürün kapasitesi ile oldukça güzel.
  2. Flick Shoot Futbol: Uzun zamandır yayınla olan bu oyun bir çok farklı vuruş şekliyle gerçekten de güzel gözüküyor. Dik olarak oynanan oyun prensipte kaleye gol atmak için şut çektiriyor. Özel alanlara attığımız goller ile puanları arttırabilir. Dünya sıralamasında sizde yerinizi alabilirsiniz. Özellikle çoklu oyuncu desteğinin de olması bu oyunu bir adı daha öne çıkarıyor.
  3. Dooble Jump: Kafa dağıtmak için en iyi oyunlardan bir tanesi de Dooble Jump oyunudur. Bloklar arası uçarak en üst noktaya çıkmaya çalıştığımız oyunda, bir çok farklı düşman ile de karşılaşabiliriz.
  4. Beach Buggy Blitz: Temple Run benzeri bir oyun olan Beach Buggy Blitz, zorlu parkurlarda yarışarak bitiş çizgisine birinci gelmeye çalışıyoruz. Oyun içinde aracımızı da geliştirerek rakiplerimizi daha hızlı yenmemize olanak sağlıyor.
  5. Ninja Revenge: Karakterimiz öldürülen karısının intikamını almak için düşmanları öldürmeye çalışıyor. Divmob tarafından yayınlanan oyun 10 milyon indirmeyi geçmiş durumda.
  6. Rocket Craze: Roket oyunlarından biri olan Rocket Craze, roket fırlatıldıktan sonra etrafta bulunan düşmanlardan kaçarak en yüksek noktaya çıkmaya çalıştığımız bir oyun. Rixment tarafından hazırlanan oyun 1 milyon indirmeye geçmiş durumda
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Çevrimdışı Oynanabilecek Android Oyunlar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Çevrimdışı Oynanabilecek Android Oyunlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Çevrimdışı Oynanabilecek Android Oyunlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Zümrüt Küpe Modelleri
Zümrüt Küpe Modelleri
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Tek Taş Yüzük Modelleri
Tek Taş Yüzük Modelleri
Çince Türkçe Çeviri
Çince Türkçe Çeviri

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.