yükleniyor...

Ces 2018, İnovasyon Ödülü Dell XPS 13'e verildi

Her yıl düzenlenen Ces fuarında Dell yeni bilgisayarı XPS 13’ü tanıttı. Tanıtımda yılın en iyi inovasyon ödülünün de sahibi oldu.

Dell yeni gaming bilgisayarını Ces 2018 fuarında tanıttı. Kullanıcı deneyimi, işlevselliği, performansı ve tasarımı ile birlikte Dell oyuncular için süper bir bilgisayar hazırlamış.

Ces 2018 etkinliğinde tanıtılmasının ardından Ces 2018 yılın en iyi inovasyon ödülünü Dell XPS 13’e verdi. Dell yeni aldığı ödül ile birlikte diğer tüm markalardan daha fazla ödüle sahip oldu. İnovasyon ödüllerine aday gösterilmesinin en büyük nedenleri arasında 4K Ultra Hd InfinityEdge ekranı ve şık tasarımı sayesinde ödülün sahibi oldu.

DELL XPS 13’ÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • 13 inç 4K Ultra HD ekranı,
  • Intel 8. nesil Core i5 ve Core i7 işlemci,
  • 16GB’a kadar belleği
  • 1TB SSD depolama alanı

Tüm teknik özelliklerini bulamadığımız Dell XPS 13‘ün Dünya pazarında fiyatı ise 1000 dolar.

Ces 2018, İnovasyon Ödülü Dell XPS 13'e verildi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ces 2018, İnovasyon Ödülü Dell XPS 13'e verildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla