yükleniyor...

CES 2018 Fuarında Elektrikler Kesildi!

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olarak bilinen tüketici elektroniği fuarlarında (CES) beklenmedik bir kriz yaşandı.

CES 2018 bünyesinde dünya teknoloji devleri uzun süredir üzerinde çalışmış olduğu ürünleri insanlara sergilemek için büyük çalışmalar yapıyor. Bu sene ise beklenmeyen bir durum oluştu. Las Vegas Fuar Merkezi üzerinde yapılan CES 2018 fuarının ikinci gününde Las Vegas’ı vuran büyük fırtına ve yağmur yüzünden elektirikler kesildi. 

SAATLERCE GELMEDİ KOMİK GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Söz konusu olan yer bir teknoloji fuarı olunca elektriklerin gitmesi komik bir duruma dönüşebiliyor. Yerel saat ile 11.13’de kesilen elektrikler anasalon ve güney kanadının tamamen karanlığa bürünmesine neden oldu. 

Dünya devi teknoloji şirketlerinin uçan araçlarından yapay zeka ürünlerine kadar ürünlerinin sergilendiği fuarda elektirik kesintisinin oluşması katılımcılar tarafından ölümsüzleştirildi. 

Fuar’ın konusu teknoloji olunca katılımcıların da bu duruma sessiz kalması beklenemezdi. Fuarın içerisindeki insanların büyük bir çoğunluğu #cesblackout hashtag’i ile paylaşımlarda bulundu ve duruma karşı sitem etti.

CES 2018 Fuarında Elektrikler Kesildi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere CES 2018 Fuarında Elektrikler Kesildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler dijital platform ne demek sosyal medya faydaları instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir gl hf ne demek Market Fiyatları Bilgi Doktoru demon slayer izle