yükleniyor...

CES 2016'da Petnet SmartBowl Tanıtıldı!

Hayvanları dünya üzerindeki insanların büyük bir kısımı seviyor ancak onların için çalışma yapan kısım çok az. Bugün CES Fuar alanında tanıtılan çok ilginç bir ürünle karşınızdayız. Eminiz ki aklınızda bu ilginç ürün nedir sorusu belirdi. Hayvanlar için yeni bir akıllı mama kabı.

CES 2016 bünyesinde bir çok  IoT, yani nesnelerin interneti konseptine dayalı ilgi çekici cihazlar tanıtılıyor. Fakat bugün tanıtılan ürün sanki insanlara yapılmışcasına özenilerek yapılmış. Hayvanınızın yemek düzenini, günlük egzersiz saatlerini, kilosunu, yaşını ve diğer özelliklerini ekleyerek hayvanınız için en sağlıklı yiyecek aralığı bulabiliyorsunuz. Petnet SmartBowl hayvanınızın özelliklerini girdikten sonra üzerinde bulunan LED gösterge ile size koymuş olduğunuz mamanın miktarı hakkında bilgi de veriyor. Akıllı telefon bağlantısı ile besleme saatleri,kabın içindeki mama miktarı ve kabın pil seviyesi takip edilebiliyor ayrıca evinizde mama bittiğinde telefonundaki uygulama sayesinde çok kolaylıkla evinize en yakın noktadan mama siparişi verebiliyorsunuz. Islak ve kuru mamalar ile uyumlu olan Petnet SmartBowl Nisan ayı içerisinde 50$ fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak.

141125-SmartFeeder-Cat-Blue-L

 

ÖNEMLİ NOT: Bu soğuk kış günlerinde lütfen kapınızın önüne sokak hayvanları için 1 tas yemek ve az biraz su koyun.

 

Ürünün videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=lVZ7oniUv-c

CES 2016'da Petnet SmartBowl Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere CES 2016'da Petnet SmartBowl Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla