yükleniyor...

Canon telefon üreticileriyle iş birliği peşinde

Canondan Akıllı Telefon İş Birliği Yolunda Adımlar

Akıllı telefon sektörünün ve fotoğraf makinesi üreticilerinin iş birliği yapması sıkça görülmektedir. Ünlü kamera markası Canon, duyumcu Digital Chat Station’un paylaşımına göre bir akıllı telefon üreticisiyle iş birliği yapmayı planlıyor.

Daha önce de Xiaomi, Leica gibi birçok marka bu tarz iş birliklerini gerçekleştirmişti. Oppo/OnePlus-Hasselblad, Vivo-Zeiss iş birlikleri ise halen devam etmektedir. Apple, Samsung, Google gibi markaların iş birliklerine sıcak bakmadığı ve Sony’nin de kendi kamera departmanını bulundurması nedeniyle Canon’un opsiyonları arasında Huawei, Asus, Realme, Honor, ve Motorola gibi markalar kalmaktadır.

Çinli akıllı telefon üreticilerinin bu tarz iş birliklerine daha uygun olması Huawei, Honor ve Realme gibi markaların öne çıkması beklenirken, Huawei’nin ABD ile olan sıkıntıları nedeniyle bu şirketin de ihtimalinin Honor ve Realme’ye kıyasla daha düşük olduğu söylenebilir.

Henüz resmi bir açıklama gelmediği için daha fazla çıkarım yapmak mümkün değil. Ancak bu iddia doğruysa, Canon’un akıllı telefon iş birliği ile ilgili planları hakkında daha fazla haber duyabiliriz.

Canon telefon üreticileriyle iş birliği peşinde konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Canon telefon üreticileriyle iş birliği peşinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Horse At Yarışı Tahminleri Adana Nöbetçi Eczaneler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar sosyal medya faydaları too many requests ne demek mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları 2006 kaç yaşında 52 hafta kaç ay 1997 doğumlu kaç yaşında olur