Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Canon, FESPA Fuarı’nda PRISMAelevate XL ve Arizona ailesinin yeni üyelerini tanıttı

Canon, FESPA Fuarı’nda PRISMAelevate XL ve Arizona ailesinin yeni üyelerini tanıttı

ABONE OL
26 Mayıs 2023, 14:14:28

Canon, 2021 FESPA Fuarı’nda dikkat çekici bir performans sergiledi ve PRISMAelevate XL ve Arizona ailesinin yeni üyelerini tanıttı. Canon, bu yenilikçi ürünlerle bir kez daha endüstri liderliğine vurgu yaparak, büyük bir ilgi gördü. PRISMAelevate XL, yüksek kaliteli işler için bir çözüm sunarken, Arizona serisi ise daha yüksek performans, daha geniş bir renk yelpazesi ve gelişmiş işlevlerle birlikte daha yüksek üretim verimliliği sunuyor. Canon, bu ürünleri sunarak, müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmaya ve işlerini daha da geliştirmelerine yardımcı olmaya devam ediyor.

Canon, FESPA Fuarı’nda PRISMAelevate XL ve Arizona Ailesinin Yeni Üyelerini Tanıttı

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Münih’te gerçekleşen FESPA Fuarı’nda yeni ürünleriyle boy gösterdi. PRISMAelevate XL ve Arizona ailesine yeni eklenen modeller tanıtıldı. PRISMAelevate XL, kabartma baskılar üretme becerisi sayesinde görme engelliler için Braille alfabesi gibi erişilebilir yönlendirmeler sunuyor. Dahili teknolojisi sayesinde de yüzde 20’ye kadar daha yüksek hızlarda kabartma yüksekliği sunabiliyor.

Canon, Braille Baskılar ile Görme Engellilere Destek Sağlıyor

Görme Engelliler Kütüphanesi’nin (CBB) Yardımcı Müdürü Andrea Haklander yaptığı açıklamada, “Arizona ile artık müşterilerimize Braille, büyük baskı, işitsel, kabartma ve dijital okuma materyallerini eksiksiz bir paket halinde sunabiliyoruz. Arizona’da basılan ürünlerimizin yüzde 90’ını kabartmalı baskılar oluşturuyor. Kabartmalı baskılar üretmek uzmanlık gerektirir ancak PRISMAelevate XL kaliteli bir dosya oluşturmayı bile kolaylaştırıyor. Üstelik maliyetleri önceki işlemlere kıyasla yüzde 65-80 oranında azaltabiliyoruz. Braille alfabesinin çıktı kalitesi alternatif işlemlerin sunabileceğinin en iyisi” ifadelerini kullandı.

PRISMAelevate XL ile Yaratıcı ve İşlevsel Uygulamalar Üretin

PRISMAelevate XL, dekorasyon, ambalaj ve perakende gibi büyüyen sektörlere yönelik yaratıcı ve işlevsel uygulamalar sunuyor. Otomasyon geliştirmeleri sayesinde deneme baskısı yapmayı gerektirmeden, ilk seferde doğru baskı alabilme imkanı sunuyor. Canon UV kurutmalı mürekkepler, yüksek ve katı çevre standartlarına uygunluğu ve UL GREENGUARD Gold sertifikası sayesinde hastane, okul, mağaza ve diğer halka açık alanlarda da kullanılabiliyor.

Arizona 1300 Serisi ile Kusursuz Netlikte Baskılar Üretin

FLOW teknolojili Arizona 1300 serisi, çok panelli ve çift taraflı baskı özelliği ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. VariaDot baskı teknolojisi kullanımı sayesinde fotoğraf gerçekliğinde görseller oluşturabiliyor. Üretimde sürdürülebilirliği ön planda tutan Arizona düz yataklı baskı makinesi serisi, yenilikçi tasarımı ile dikkat çekiyor.

Canon, Yeni Bulut Tabanlı Hizmet Platformunu Duyurdu

Canon, Arizona yazıcıları için daha hızlı, verimli ve etkili müşteri desteği sağlayan yeni bulut tabanlı hizmet platformunu duyurdu. PRISMAservice uygulaması sayesinde servis bilgilerine, panolara ve ilgili verilere 7/24 erişim sağlanabiliyor. Canon Yetkili Servis Ortakları tarafından ücretsiz olarak sunulan PRISMAservice, yazıcıların daha az arıza vermesine ve servislerin planlı ve önceden tahmin edilmesine yardımcı oluyor.

Kaynak: www.teknotalk.com
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments