yükleniyor...

Canon, “En İyi Fotoğraf ve Görüntüleme Ürünü” ödülünü aldı!

Canon, fotoğraf ve görüntüleme sektöründe “En İyi Ürün” ödülünü alarak bir kez daha başarısını kanıtladı. Kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile dikkat çeken Canon, ödülü hak ettiği için gurur duyuyor. Fotoğraf tutkunları ve profesyoneller için en iyi çözümleri sunan Canon, müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutuyor. Canon ürünlerine sahip olmak, kaliteli ve başarılı bir fotoğrafçılık deneyimi yaşamanın yanı sıra, ödüllü bir markanın ürünlerine sahip olmanın verdiği güvenceyi de beraberinde getiriyor.

Canon Ödül Kazandı

Canon, dört yeni görüntüleme ürünü ve lensi ile 2023 TIPA World Awards’ta ödül sahibi oldu…

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, 13 ülkeden oldukça saygın 26 fotoğraf ve görüntüleme yayınının temsilcilerinden oluşan TIPA (Technical Image Press Association) heyeti tarafından “En İyi Fotoğraf ve Görüntüleme Ürünü” ödüllerine layık görüldü.

Canon’un Yenilikçi Ürünleri

1991 yılından bu yana fotoğraf makineleri, lensleri, video kameraları, yazıcıları ve ilgili ekipmanlarıyla toplamda 208 ödülün sahibi olan Canon, bu yıl da yenilikçi ürün gamıyla ödülleri topluyor. Canon; görüntüleme meraklılarını hem fotoğraf hem de videolarda yaratıcılığını genişletmeye teşvik eden giriş seviyesi fotoğraf makinelerinden, zorlayıcı çekim koşullarında üretilen gazetecilik içeriklerini destekleyen profesyonel film yapım ekipmanlarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden ürünlerini gözler önüne seriyor.

Ödül Kazanan Canon Ürünleri

Canon bu yıl; EOS R50, Canon EOS R8, Canon XA70/XA75 ve Canon RF 135mm F1.8L IS USM ile ödüle layık görüldü.

Canon EOS R50

En İyi APS-C Giriş Seviyesi Fotoğraf Makinesi: Canon EOS R50

Hafif ve kompakt yapıya sahip olan R50, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve heyecan verici video ve vlog içerikleri oluşturmaya yardımcı özellikleriyle öne çıkıyor. Düşük ışıklı koşullarda çekim yapılmasını, 15 kare/sn’ye kadar yüksek hızlı fotoğraflar çekilmesini ve 30p’de 4K video ve 120p Full HD’de ağır çekim video kaydedilmesini sağlıyor.

Canon EOS R8

En İyi Tam Kare Geliştirilmiş Fotoğraf Makinesi: Canon EOS R8

EOS R8; konu takibi, gelişmiş düşük ışık seçenekleri için geniş ISO aralığı (100-102.400), düşük ışıkta AF özelliği ve hızlı seri çekim modu (120 kareye kadar 40 kare/sn, JPEG) dahil olmak üzere Canon’un tüm fotoğraflama uzmanlığını bir araya getiriyor. Ağır çekim oynatma için 180p’de Full HD 1080, birçok video kayıt seçeneği, dikey video modu ve USB üzerinden web kamerası olarak algılanma dahil olmak üzere videografların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Canon XA70/XA75

En İyi Profesyonel Video Kamera: Canon XA70/XA75

Her ikisi de 1 inç CMOS sensöre sahip kompakt ve hafif profesyonel fotoğraf makineleri olan Canon XA70 ve XA75, belgesel ve gazetecilik içerikleri için elektronik haber toplama kategorisine yönelik ürünler olarak konumlanıyor. Keskin odak kontrolü için Dual Pixel CMOS AF, entegre 15X optik zum lensi, 5 eksenli görüntü sabitleme ve daha yüksek düşük ışık performansı için geniş dinamik aralık gama desteği dahil olmak üzere her yönüyle mükemmel ergonomiyi en son teknolojiyle birleştiriyor.

Canon RF 135mm F1.8L IS USM

En İyi Telefoto Sabit Lens

Canon, “En İyi Fotoğraf ve Görüntüleme Ürünü” ödülünü aldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Canon, “En İyi Fotoğraf ve Görüntüleme Ürünü” ödülünü aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle American Horror Story Izle Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz sosyal medya faydaları too many requests ne demek adet geciktirici ilaç isimleri