Can sıkıntısına iyi gelecek Android oyunlar

Can sıkıntınıza iyi gelecek 4 Android oyunu sizler için listeledik.

Can sıkıntısına iyi gelecek Android oyunlar

Okulların tatil edilmesi ile günlerini boş geçirenler için can sıkıntınızı geçirecek 3 Android oyunu listeledik. Geçmeyen zamanın hızla geçmesini sağlayacak oyunlarımız…

ROYAL STRİKE

Rpg olarak tasarlanan Royal Strike, iyi bir kahraman ve fütüristik tasarıma sahip. Düşmanları acımasızca yoketmek üzerine kurulu olan oyunu tamamlamak için bölüm sonundaki bölüm canavarlarını da öldürmeniz gerekiyor. Basit ve kullanışlı arayüze sahip olan oyun, göze hoş gelen bir tasarıma sahip.

DROLF

Çeresizlik oyunlarından birisi olan Drolf, vakitinizin dar olduğu ve canınızın sıkın olduğu zamanlarda yüzünüzü güldürmek yerine sizi sinir edebilecek bir oyun. Renkli bir arayüze sahip olan oyun tatlı bir sinir ile sizlere oyunu oynatacak. Tek elle oynama imkanı ve basit kontrol mekanizmasına sahip olan oyunun asıl amacı golf topunu siyah deliğe çeşitli yöntemlerle sokmak.

DERE EVİL EXE

Korku oyunlarını sevenler için en iyi oyunlardan birisi olan Dere Evil Exe, oyun içindeki gerilim müzikleri ve ilerledikçe tuhaflaşan engelleri aştığımız bu oyundaki karakterimize çeşitli yeteneklerde kazandırabiliyoruz. Korku ve gerilim dolu hikayesi, göze hoş gelen tasarımı ve basit kontrol mekanizması ile iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

BALL’S JOURNEY

Arcade oyun türü ile hazırlanan Ball’s Journey, bir top atışı ile başlayan oyun en yüksek mesafeye top atışı yapmayı hedefliyor. Özellikle toplu taşıma araçlarında uzun süre yolculuk yapan kişiler için en iyi oyunlardan birisi. Her top atışında bir önceki skorunuzu geçmek için çalıştığımız oyun basit kontrol mekanizmasına sahip.

"Can sıkıntısına iyi gelecek Android oyunlar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Can sıkıntısına iyi gelecek Android oyunlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Can sıkıntısına iyi gelecek Android oyunlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019