yükleniyor...

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Sistem Gereksinimi

Activision ve Infinity Ward ortaklığı ile piyasaya çıkan Call of Duty, serisinin devamı olan oyun Call of Duty: Modern Warfare seneler sonra günümüz teknolojisi ile tasarlanarak, Modern Warfare Remastered olarak oyun dünyasına giriş yaptı.

Oyunun hikayesine biraz deyinelim, Sovyet Rusya’yı yeniden hayata geçirmek isteyen bazı gruplar ve ayrılıkçı Orta Doğu örgütlerinin ekseninde dönen oyunun hikayesinde karakterlerimizin Cpt. Price, Soap kod adlı John MacTavish, Gaz ile verilen görevleri yerine getirmeye ve yardım etmeye çalışıyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Sistem Gereksinimi;

En Düşük Sistem Gereksinimi;

İşletim sistemi: Windows 7 64-bit ya da üstü.

İşlemci: Intel Core i3-530 2.93GHz ya da eş değerde AMD işlemci.

Bellek: 6 GB ya da üstü RAM

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 ya da ATI Radeon HD 7850.

Ekran Kartı Boyutu: 1 GB ya da üstü VRAM.

DirectX desteği/versiyonu: 11

Disk alanı: 55 GB ya da daha fazla boş depolama alanı.

Ses kartı: DirectX Uyumlu. 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Sistem Gereksinimi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Call of Duty: Modern Warfare Remastered Sistem Gereksinimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla