yükleniyor...

Call of Duty İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Call of Duty WWII’nin ikinci fragmanı yayınlandı. İlk yayınladığı fragmanla aşırı tepki toplayan oyun ikinci fragmanla beğenileri topladı.

Call of Duty serisinin yeni oyununun geçtiğimiz yıl yayınlanan fragmanından sonra yeni bir fragman daha yayınlandı. Call of Duty yeni sezona 2. Dünya Savaşı’nı konu alarak başlıyor.

2016 yılında serinin yeni oyununun ilk fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra YouTube üzerinde çok fazla topa tutulan fragman olma ünvanını ele geçirmeyi başardı. Call of Duty bu sene için çıkaracağı yeni oyuna yönelik yeni bir fragman daha yayınladı. Çok fazla tepki  çeken Activision eleştiriler doğrultusunda hareket etme kararı aldı ve oyun konseptini tamamen 2. Dünya Savaşı’na çevirdi.

Hayranlarının görüşlerini dikkate alan Activision yeni yayınladığı fragman ile bir çok Call of Duty hayranının beğenisini kazanmayı başardı. Çok destekli bir hikayeye sahip olacak gibi duran Call of Duty WWII oyunu ABD ordusunda görevli olan Er Donald Red Daniels ve görev aldığı 1. Piyade Bölüğü’nün savaş sırasında yaşadığı hikayeyi anlatacak.

2. Dünya Savaşı için dönüm noktası teşkil eden bir konumda olan Normandiya Çıkarması ve Ardenler Taarruzu gibi çok önemli tarihi olayın da oyun içerisinde işlenmesi bekleniyor. Oyun içerisinde karşılaşılan yerler, Kuzey Fransa sahilleri ile Almanya’nın büyük mücadelesine konu olan yerler.

Call of Duty serisinin özüne dönme aşamasında olması  ve kullandığı grafik özelliklerinin oldukça iyi olması takipçilerini sevindirmiş durumda. En son 2008 yılında Activision tarafından konu alınan 2. Dünya Dünya Savaşı 9 yıl aradan sonra yeniden oyunseverlerle karşı karşıya gelecek. Oyunun çıkış tarihi 3 Kasım 2017 olacak ve PC, XBox One ve PS 4 ortamları için çıkarılacak. Ayrıca oyunu ön sipariş ile temin edenler arasında özel beta testi de gerçekleşecek.

Call of Duty İkinci Fragmanı Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Call of Duty İkinci Fragmanı Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla