yükleniyor...

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı Yeniden Geliyor

Savaş oyunlarının en mükemmellerinden olan Call of Duty yeni çıkaracağı oyununu geçmişte olduğu gibi İkinci Dünya Savaşı’nı konu alarak hazırlıyor.

Call of Duty’nin ilk zamanlarında oynarken daha çok zevk alıyordum diyorsanız ya da eski CoD oyunlarının konusu daha iyiydi diyorsanız sizi sevindirecek bir haberimiz var. CoD yapımcıları bilim kurgu dönemlerine biraz ara verip geçmişe dönmeye karar verdi.

Yeni çıkacak her oyunun çıkışı öncesinde insanları oyuna hazırlamak için ufak sızıntılar yapılır. Bu sızıntılardan biri de Call of Duty oyunu için Reddit’te yapıldı. Reddit üzerinden yapılan sızıntıda yeni CoD oyunundaki görselde İkinci Dünya Savaşı konusu işleniyor.

call of duty

Gelen görsellere göre Activision tarafından yapılan “Sledgehammer bu yıl Call of Duty’yi köklerine döndürecek.” açıklamasını da doğruluyor.

Sızan oyun kapağı posteri ve çelik oyun kutularının ne kadar gerçek olduğu henüz tartışma konusu ancak CoD yapımcıları satışların patlama yapmasını istiyorsa bu yıl muhteşem ötesi bir oyunla oyuncuların karşına çıkmasına gerekiyor.

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı Yeniden Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Call of Duty İkinci Dünya Savaşı Yeniden Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla