Call Of Duty Black Ops III Hakkında Tüm Detaylar

  • 27 Nisan 2015
  • 756 kez görüntülendi.
Call Of Duty Black Ops III Hakkında Tüm Detaylar

Call Of Duty Black Ops III sistem gereksinimleri açıklandı.

Call of Duty Black Ops III’ün zombi modunda yeniliklere gidildi. Call of Duty Black Ops III hakkında bilmediklerinizi bu yazıda toparladık.

Call of Duty serisinde bulunan zombi bölümlerinin geleceğini diğer haberlerimizde okumuşsunuzdur. Fakat beklenenden daha iyi bir zombi bölümleri bizleri bekliyor. Şuanlık zombi modu ile ilgili pek bilgi vermeseler de ilerleyen zamanlarda bu mod ile bizleri daha fazla mest edecek gibi duruyorlar. Call of Duty Black ops III duyurusundan sonra ön siparişe çıkmıştı detaylar için tıklayınız. Amazon gibi e-ticaret sitelerinde 60 dolarlık bir fiyat etiketi ile ön siparişe çıkmıştı. Fakat oyunun ekstra özellikleri açıklanmadan özel sürümü de 100 dolardan ön siparişe çıktı.

c6221879-c627-4c34-9f59-438a0e8f2e1a

Call of Duty Multiplayer bölümleri hakkında bilgiler sızmaya devam etse de karekter sınıflandırmasını iyi yapmış gibi görünüyor. 9 Adet benzersiz sınıfı olsada şuanlık sadece 4 adet sınıfı kullanılabilir durumda bu sınıflar ise; Outrider, Reaper, Seraph ve Ruin. Bu karekterlerin kendine özgü özellikleri mevcut bunlardan bazıları şu şekilde, patlayıcı, ok, yay kullanabilmeleri, savaş robotlarını kullanması güçlü bir fiziksel yapıya sahip olmaları ile multiplayer oyunları arasında üst sıralara çıkacak gibi gözüküyor. 4 kişilik seneryo ile Co-op oynayabilirsiniz. Baştan sonra 4 arkadaşınız ile sanki multiplayer oynuyormuş gibi tüm görevleri dostlarınız ile bitirebilirsiniz. Ayrıca 2 kişilik co-op modu mevcut.

Call Of Duty Black Ops III 11 kasım 2015 tarihinde bir aksaklık olmazsa eğer Xbox one, Playstation ve Pc için piyasaya sürüleceğini söyledi. Call Of Duty Black Ops III ile ilgili resimleri görmek için tıklayınız. Call Of Duty Black Ops III videosunu izlemek için tıklayınız.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ