yükleniyor...

Çağatay Ulusoy Biyografi

ÇAĞATAY ULUSOY BİYOGRAFİ Yakışıklılığılıyla gen kızların gözdesi olan Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990, İstanbul Doğumludur. Çağatay Ulusoy’un Boyu 1,90 dır. Çağatay Ulusoy şu an İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde eğitimine devam etmektedir.Çağatay Ulusoy ismini ilk önce Best Model 2010 yarışmasında  kazandığı birincilik ile duyurmuştur. Daha sonra rol aldığı Adını Feriha Koydum adlı diziyle herkes tarafından beğenilen biri olmuştur.Genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy adını feriha koydum dizisinde geçen sezon Feriha rolünü canlandıran Hazal Kaya’ nın ayrılmasından sonra dizinin ismi Adını Feriha Koydum- Emir’in Yolu olarak başrol oyuncusu olarak oyunculupa devam etmektedir. Dizide eşini kaybeden Emir karakterine can veren Çağatay Ulusoy’un performansı herkes tarafından beğenilmektedir.

Çağatay Ulusoy Biyografi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Çağatay Ulusoy Biyografi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla