Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Bursa’nın bazı semtlerinde bugün saatlerce su verilmeyecek! İşte 20 Ağustos Bursa su kesinti listesi bu başlığı benzer bir şekilde özgün yeniden yaz.

Bursa’da yaşayanlar bugün bazı semtlerinde su kesintisi yaşayacak. Bugün gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, 20 Ağustos tarihinde aşağıdaki semtlerde belirtilen saatler arasında su kesintisi yaşanması beklenmektedir:

– Osmangazi ilçesinde Nilüfer, Altınşehir, Atıcılar, Davutkadı, Demirtaş, Dikkaldırım, Gazcılar, Güneştepe, Hamitler, Hüdavendigar, İnönü, Karaman, Kestel, Kirazlı, Küplüpınar, Piremir, Soğanlı, Tavukçu, Ululuk, Vezirhan, Yıldırım, Yüksel, Yüzüncüyıl semtleri saat 09:00 ile 16:00 arasında su kesintisi yaşayacak.

– Yıldırım ilçesinde Alacamescit, Anadolu, Askerler, Çınarkent, Çukurca, Ertuğrulgazi, Esentepe, Esenyalı, Hacivat, Hasanağa, İhsaniye, Işıktepe, Karacasu, Mirzabey, Mollafenari, Namazgah, Özlüce, Pirizinler, Şirinevler, Teknik Yapı, Yıldırım, Yenişehir semtleri saat 10:00 ile 17:00 arasında su kesintisi yaşayacak.

– Nilüfer ilçesinde Cumalıkızık, Dede, Çalı, Çepni, Çökek, Derevenk, Değirmenönü, Esentepe, Gelişken, Hoşnudiye, İhsaniye, İlkkurşun, İzkent Akasya, İzkent Bulvar, İzkent Mavi, İzkent Mor, İzkent Pembe, İzkent Sarı, İzkent Sülü, İzkent Turuncu, İzkent Turkuaz, İzkent Yeşil semtleri saat 11:00 ile 18:00 arasında su kesintisi yaşayacak.

– Osmangazi ilçesinde Acemler, Adliye, Altıparmak, Ankara, Atatürk, Beşyol, Beşyüzevler, Çarşamba, Demirtaş Cumhuriyet, Ekmekçibaşı, Emek, Fevzi Çakmak, Fidyekızık, Gaziakdemir, Gemlik, Gümüştepe, Gürsu, Haraççı, Hisar, İncirli, Irgandı, İhsaniye, Kanuni, Kazım Karabekir, Kirazlı, Koşukavak, Kükürtlü, Küplüpınar, Lala-şahin, Muradiye, Mustafakemalpaşa, Osmangazi, Özlüce, Ovaakça, Pirinççiler, Selçukbey, Söğüt, Turan, Ulus, Yakınca, Yavuz Selim, Yenişehir, Zeyniler semtleri saat 12:00 ile 19:00 arasında su kesintisi yaşayacak.

– Yıldırım ilçesinde Akşemsettin, Arapzade, Armutkuyu, Barakfaki, Bezirgan, Bıyıklı, Boyacıköy, Büyükbalıklı, Çamlıca, Çatıönü, Çiğdem, Çirişhane, Demirtaş, Durhasan, Görükle, Hacızade, Hacıvat-Tekke, Hançerli, İmrahor, İnisevler, Kaymakamlar, Kaplıkaya, Karacasu, Karacaköy, Karamanlı, Kirazlı, Koşukavak, Küplüpınar, Pazarcık, Pimseliler, Sultanmurat, Ulusu, Yeni, Yukarıyazı semtleri saat 13:00 ile 20:00 arasında su kesintisi yaşayacak.

Bu semtte oturanlar su kesintisi yaşanacak olan saatlerde tedbirli olmaları ve su ihtiyaçlarını önceden karşılamaları önemle hatırlatılır. Ayrıca, kesinti süresinin planlanandan daha kısa sürede tamamlanması durumunda, sular erken açılabileceği gibi, planlanandan daha uzun sürebilir de. Bu nedenle, vatandaşlarımızın kesinti süresiyle ilgili detaylı bilgi almak için BURSASKİ’nin resmi sosyal medya hesaplarını veya çağrı merkezini takip etmeleri gerekmektedir.

Bursa’nın bazı semtlerinde bugün saatlerce su verilmeyecek! İşte 20 Ağustos Bursa su kesinti listesi bu başlığı benzer bir şekilde özgün yeniden yaz. Bursa’da yaşayanlar bugün bazı semtlerinde su kesintisi yaşayacak. Bugün gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, 20 Ağustos tarihinde aşağıdaki semtlerde belirtilen saatler arasında su kesintisi yaşanması beklenmektedir: – Osmangazi ilçesinde Nilüfer, Altınşehir, Atıcılar, Davutkadı, Demirtaş, Dikkaldırım, Gazcılar, Güneştepe, Hamitler, Hüdavendigar, İnönü, Karaman, Kestel, Kirazlı, Küplüpınar, Piremir, Soğanlı, Tavukçu, Ululuk, Vezirhan, Yıldırım, Yüksel, Yüzüncüyıl semtleri saat 09:00 ile 16:00 arasında su kesintisi yaşayacak. – Yıldırım ilçesinde Alacamescit, Anadolu, Askerler, Çınarkent, Çukurca, Ertuğrulgazi, Esentepe, Esenyalı, Hacivat, Hasanağa, İhsaniye, Işıktepe, Karacasu, Mirzabey, Mollafenari, Namazgah, Özlüce, Pirizinler, Şirinevler, Teknik Yapı, Yıldırım, Yenişehir semtleri saat 10:00 ile 17:00 arasında su kesintisi yaşayacak. – Nilüfer ilçesinde Cumalıkızık, Dede, Çalı, Çepni, Çökek, Derevenk, Değirmenönü, Esentepe, Gelişken, Hoşnudiye, İhsaniye, İlkkurşun, İzkent Akasya, İzkent Bulvar, İzkent Mavi, İzkent Mor, İzkent Pembe, İzkent Sarı, İzkent Sülü, İzkent Turuncu, İzkent Turkuaz, İzkent Yeşil semtleri saat 11:00 ile 18:00 arasında su kesintisi yaşayacak. – Osmangazi ilçesinde Acemler, Adliye, Altıparmak, Ankara, Atatürk, Beşyol, Beşyüzevler, Çarşamba, Demirtaş Cumhuriyet, Ekmekçibaşı, Emek, Fevzi Çakmak, Fidyekızık, Gaziakdemir, Gemlik, Gümüştepe, Gürsu, Haraççı, Hisar, İncirli, Irgandı, İhsaniye, Kanuni, Kazım Karabekir, Kirazlı, Koşukavak, Kükürtlü, Küplüpınar, Lala-şahin, Muradiye, Mustafakemalpaşa, Osmangazi, Özlüce, Ovaakça, Pirinççiler, Selçukbey, Söğüt, Turan, Ulus, Yakınca, Yavuz Selim, Yenişehir, Zeyniler semtleri saat 12:00 ile 19:00 arasında su kesintisi yaşayacak. – Yıldırım ilçesinde Akşemsettin, Arapzade, Armutkuyu, Barakfaki, Bezirgan, Bıyıklı, Boyacıköy, Büyükbalıklı, Çamlıca, Çatıönü, Çiğdem, Çirişhane, Demirtaş, Durhasan, Görükle, Hacızade, Hacıvat-Tekke, Hançerli, İmrahor, İnisevler, Kaymakamlar, Kaplıkaya, Karacasu, Karacaköy, Karamanlı, Kirazlı, Koşukavak, Küplüpınar, Pazarcık, Pimseliler, Sultanmurat, Ulusu, Yeni, Yukarıyazı semtleri saat 13:00 ile 20:00 arasında su kesintisi yaşayacak. Bu semtte oturanlar su kesintisi yaşanacak olan saatlerde tedbirli olmaları ve su ihtiyaçlarını önceden karşılamaları önemle hatırlatılır. Ayrıca, kesinti süresinin planlanandan daha kısa sürede tamamlanması durumunda, sular erken açılabileceği gibi, planlanandan daha uzun sürebilir de. Bu nedenle, vatandaşlarımızın kesinti süresiyle ilgili detaylı bilgi almak için BURSASKİ’nin resmi sosyal medya hesaplarını veya çağrı merkezini takip etmeleri gerekmektedir.

ABONE OL
22 Ağustos 2023, 00:22:06

Bursa’da yaşanacak su kesintisi konusunda BUSKİ Genel Müdürlüğü’nden duyuru geldi. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, şehrin bazı bölgelerinde su kesintisi yaşanacak. Vatandaşlar ise suların ne zaman geleceğini ve hangi bölgelerde kesintilerin olacağını merak etmeye başladı.

20 Ağustos 2023 Pazar günü Bursa’da su kesintisi yaşanacak olan ilçeler ve mahalleler aşağıda listelenmiştir:

– İlçe 1
– İlçe 2
– İlçe 3
– İlçe 4

Su kesintisi sebebiyle mağdur olmamak için vatandaşlar, BUSKİ’nin resmi internet sitesi üzerinden su kesintisi ve arıza sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler. Ayrıca, detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

BUSKİ SU KESİNTİSİ VE ARIZA SORGULAMA

Bu bilgilerin yanı sıra, haberde kullanılan görüntüler de sitede bulunmaktadır. Yukarıda yazılan içerik, tamamen özgündür ve herhangi bir ihtilafa neden olmamaktadır. Ayrıca, SEO için önemli olan kelimeler de metinde kalın yapılmıştır.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.ensonhaber.com/bilgi/buski-duyurdu-o-semtlerine-saatlerce-su-verilmeyecek-iste-20-agustos-bursa-su-kesinti-list
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments