yükleniyor...

Boy Uzatma Kürü

Boy Uzatma KürüBoy uzatmak için kullanılan ve ilginç bir yöntem olan boy uzatma kürü İbrahim Saraçoğlu’nun hayata geçirdiği bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Boy uzatma yolları arayanlar için doğal bir yöntem. Boy uzatmak isteyenler için İbrahim Saraçoğlu bitkisel bir kür öneriyor. Kürle beraber bazı beslenme tavsiyelerine de uyulması gerekiyor. Boy konusunda sıkıntısı olan bireyler için oldukça önemli bir alternatif olma özelliği taşıyor.Kendisi bu kürü hazırlarken güvercinlerden ilham aldığını belirtiyor.Yaptığı araştırmalar neticesinde güvercinlerin çok hızlı büyümesine neden olan oligomer proteinin bazı balık türlerinde de bulunduğunu keşfeden İbrahim Saraçoğlu bu konuda yaptığı çalışmayla boy uzama sorununa çözüm getiriyor.

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

Bu kürde yukarıda da bahsettiğimiz gibi balıklar önemli bir yer tutuyor.Kefal,palamut,torik ve uskumru balıklarının sırt kısımlarında bulunan siyah et oligomer protein içeriyor.Bu protein boy uzatmak için önemli bir fayda sağlıyor. İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürünü uygulamaya bahsettiğimiz balıkların pişirilerek sırt kısmında bulunan siyah etten haftada 3 gün 200gr tüketmekle başlıyoruz. . İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürüne en az bir yıl devam etmemiz gerekiyor.Çünkü boy uzatmak için kürün etkili olabilmesi açısından devamlılık şart.Boy uzatma kürünün ilk evresi çocukların 12 yaşına kadar tek başına etkili oluyor.Bu yaştan sonra kür yeterli olmadığından bitkisel desteğe ihtiyaç duyulmakta.Boy Uzatma Kürü İle Ortalama Yaş DağılımıBunlara ek olarak ise herhangi bir yan etkisi bulunmayan  bitkisel bir çayın altı ay süre boyunca haftada 1 kere  içilmesi gerekiyor. Kız çocukları haftada bir gün melisa çayı (1 su bardağı kaynar suya 1 tutam melisa yaprağı koyarak 5 dakika demlendirilecek). erkek çocuklar ise biberiye çayı (1 su bardağı kaynar suya 1 tutam biberiye yaprağı koyarak 5 dakika demlendirilecek) içmelidirler.* Boy uzatma kürü kemik gelişimini tamamlayan çocuklarda da etkilidir. 6 aylık kürü kullandıktan sonra 1 ay ara verip diğer 6 ay tekrar kullanılmalıdır. Sonuç için en az 2 yıl uygulanması gerekmektedir.Önemli: Reoccutan adlı antibiyotiği (sivilcelere karşı veya herhangi bir nedenle) kullanan kişilerin tedavi süresi bittikten 4 ay sonra boy uzatma kürünü kullanmaları gerekmektedir.Önemli: Kürden pozitif geridönüş alabilmek için balık ve bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Önerilen bitkisel çay hormon bulundurmamaktadır.İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürü uygulaması kişiler arasında değişkenlik gösterebilir.Bu durumun temel sebebi kişinin metabolizmasıyla alakalıdır. Boy uzatmak için 21 yaşa kadar uzamanın olabileceği söyleniyor  yalnız istisnai durumlar da mevcuttur.

Boy Uzatma Kürü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Boy Uzatma Kürü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla