yükleniyor...

Blackberry'nin Yeni Telefonları Sızdırıldı !

Blackberry’nin Android işletimine sahip 2 tane telefonunun görselleri sızdırıldı. Bu telefonların görselleri ve detayları haberimizde..

image

Blackberry’nin iki tane Android telefon çıkaracağının haberleri yayılmıştı. Bu sefer ise bu telefonların görselleri sızdı. Blackberry bu telefonlara iki tane şehirden oluşan kod ismi vermiş. Bunlar Hamburg ve Roma.

Hamburg , fiziksel olarak bir klavye taşımamakla birlikte Priv tarzı bir görüntüye sahip. Yani kızaklı bir yapıya sahip olabilir. Boyutları ise 14.6 cm yükseklik , 7.8mm kalınlık olarak belirtilmiş.

image

Ayrıca metal tasarıma sahip olacak Hamburg kod adındaki telefon’un alt tarafında Htc’nin Boomsound hoparlör dizaynlarında gördüğümüz bir hoparlör dizaynıına yer vermiş. Fakat stereo hoparlör ne yazık ki yok. Fiyatı 400 dolar olarak belirtilen telefonun özellikleri tam olarak net değil. Ve yılın ikinci yarısında çıkması bekleniyor.

Şimdi de diğer telefona gelelim. Roma kod adlı bu telefon görselde de görüldüğü üzere fiziksel tuşlara sahip. Kızaklı bir yapı yok bu telefonda kısacası. Fakat bu telefonun fiyatı ve donanımı hakkında sızdırılan bir bilgi yok. Demekki biraz daha beklememiz gerek.

image

Blackberry , Android’e geçerek şirketi gerçekten rahatlattı ve ivmelenmesini sağladı. Fakat fiyat performans bakımından da daha iyi telefonlar çıkarırsa eski günlerine ulaşması hiç de zor değil.

Mert Büyük

Technosfer

 

 

Blackberry'nin Yeni Telefonları Sızdırıldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Blackberry'nin Yeni Telefonları Sızdırıldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler yapılacaklar listesi uygulama