yükleniyor...

Blackberry Telefon Sektörüne Veda mı Ediyor ?

QWERTY klavyeli telefonlarıyla tanıdığımız Blackberry, son zamanlarda istediği rakamlara ulaşamıyor ve son gelen iddialara göre Blackberry , telefon sektörüne elveda diyebilir. Detaylar haberimizde..

Android platformuna geçtiğimiz yıl Priv modeli ile geçiş yapan Blackberry, ilk başlarda güzel satış başarısı sağlamış sonra bazı nedenlerden dolayı istediği satış rakamına ulaşamamıştı. Farklı adımlar da ortaya atan Blackberry bir türlü istediğini yapamadığı için telefon tarafında zor durumda.

img_1688

Sona doğru iyice yaklaşan şirket iddialara göre akıllı telefon pazarından yakın bir zamanda çekilmeyi planlıyor. Dedikodular birkaç gün sonra Blackberry’nin açıklama yapacağı yönünde . Bu kararla birlikte donanım pazarından çekilecek olan Blackberry, artık bundan böyle yazılım alanında ilerleyecek.

Blackberry Telefon Sektörüne Veda mı Ediyor ? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Blackberry Telefon Sektörüne Veda mı Ediyor ? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Sportboss Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi tarhana ekşi olursa ne yapılır