Blackberry Android Sızdırıldı!

  • 03 Temmuz 2015
  • 777 kez görüntülendi.
Blackberry Android Sızdırıldı!

Geçtiğimiz birkaç yılda çizdiği görüntüyle her ne kadar beğeni toplasada , yeni nesil akıllı telefonlar karşısında tutunamayan Blackberry , Android işletim sistemli bir telefon çıkarma kararı aldı. Kanadalı şirkete son gelen CEO John Chen’in gelişiyle yüzü gülmeye başlayan BlackBerry yeni bir yola girmeye hazırlanıyor.

Sızdırılan renderlar ve haberler gerçek ise Blacakberry piyasaya yeni bir Android cihaz sürmeyi planlıyor. Daha öncesinde de CEO John Chen’in android platformuna sıcak baktığını söylemesi böyle bir sızıntıyı doğrular nitelik taşıyor.

Daha öncesindeki söylentilerde Quad HD ekranlı , köşeli yapıda bir cihazın geliştirildiği söylenmişti. Sızıntı paylaşımlarıyla ünlü evleaks ise bugün Blackberry Android hakkında bir paylaşımda bulundu.

blackberry-android

Blackberry Passport cihazıyla benzerlik gösteren renderlarda telefonun sadece alt yarısı gözleniyor. 3 sıra Qwerty klavyenin bulunduğu cihazın ekranında ise androidin sanal tuşları göze çarpıyor. Güvenlik konusuna önem veren Blackberry’nin androidle işbirliğinden güzel bir sonuç çıkabilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ