Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Black Panther EA tarafından oyuna dönüştürülüyor

Black Panther EA tarafından oyuna dönüştürülüyor

ABONE OL
11 Temmuz 2023, 08:56:42

Bu ay itibarıyla 57. yaşını kutlayan Black Panther çizgi romanı, Electronic Arts tarafından (EA) oyun hâline getiriliyor. EA çatısı altında yeni kurulan Cliffhanger Games tarafından hazırlanacak oyun tek kişilik ve hikaye odaklı bir deneyim sunacak. Burada oyuncular kahramanlarını üçüncü şahıs kamerasından görecek.

Kevin Stephens tarafından yönetilen Cliffhanger Games, şimdiden sektördeki başarılı isimleri bir araya getirmiş durumda. Middle-Earth: Shadow of Mordor, Halo Infinite, God of War ve Call of Duty gibi ünlü oyunların yapımında çalışmış olan yetenekler, Cliffhanger Games bünyesinde toplanmış durumda.

Kevin Stephens oyunla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Oyunculara eksiksiz ve otantik bir Black Panther deneyimi sunmaya kendimizi adadık ve onlara hikaye odaklı bir video oyununda, şimdiye kadar deneyimledikleri oynanış şekli üzerinde daha fazla yetki ve kontrol sağladık. Wakanda, zengin bir süper kahraman şehri ve bizim görevimiz de Black Panther’i seven ve Wakanda’yı tüm detaylarıyla keşfetmek isteyen oyuncular için efsanevi bir dünya geliştirmek. Bu yolculuğa çıktığımızda Marvel Games ile ortaklaşa çalışarak Wakanda’yı -tüm teknolojisi ve kahramanlarıyla birlikte- oyuna yansıtmayı hedefledik ve bu hedefimizi kendi orijinal hikayemizi de içine katarak oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Black Panther oyunu için çalışmalar henüz ilk aşamalarda

Cliffhanger Games tarafından yapılan açıklamada, Black Panther projesinin henüz ilk aşamalarında olduğu belirtildi. Stüdyo bu yolculukta birlikte çalışacağı kendine güvenen yetenekleri beklediğini açıklamayı da ihmal etmedi.

Black Panther Çizgi Romanı, Electronic Arts Tarafından Oyun Haline Getiriliyor

Bu ay itibarıyla Black Panther çizgi romanının 57. yaşını kutladık. Çizgi roman, Electronic Arts (EA) tarafından oyun olarak yeniden hayata geçiriliyor. Cliffhanger Games tarafından EA çatısı altında hazırlanacak olan oyun, tek kişilik ve hikaye odaklı bir deneyim sunacak. Oyuncular, kahramanlarını üçüncü şahıs kamerasından görecekler.

Cliffhanger Games, başarılı isimleri bir araya getirerek bu projede çalışıyor. Daha önce Middle-Earth: Shadow of Mordor, Halo Infinite, God of War ve Call of Duty gibi ünlü oyunların yapımında yer alan yetenekler, Cliffhanger Games bünyesinde bir araya geldi.

Oyunun yönetmeni Kevin Stephens, oyunla ilgili olarak şunları söyledi: “Oyunculara eksiksiz ve otantik bir Black Panther deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Oyunculara daha fazla yetki ve kontrol sağlayarak, hikaye odaklı bir video oyunu deneyimi sunuyoruz. Wakanda, zengin bir süper kahraman şehri ve amacımız, Black Panther’i seven ve Wakanda’yı keşfetmek isteyen oyuncular için efsanevi bir dünya yaratmak. Marvel Games ile işbirliği yaparak Wakanda’yı ve kahramanlarını oyuna yansıtmayı hedefliyoruz. Orijinal hikayemizi de oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Black Panther Oyunu İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Cliffhanger Games, Black Panther projesinde henüz ilk aşamalarda olduklarını açıkladı. Stüdyo, bu projede çalışacak güvenilir yetenekleri beklediklerini belirtti.

Black Panther Oyununun Heyecanla Beklenen Bilgileri

Black Panther oyunu, EA tarafından yapılan anlaşma sonucunda hayata geçiriliyor. Oyunda, oyuncular Black Panther karakterini kontrol edecek ve Wakanda’yı keşfedecekler. Oyun, tek kişilik bir deneyim sunacağı için oyuncular hikayeye daha derinlemesine odaklanabilecekler. Ayrıca oyunun, ünlü oyun yapımcıları tarafından yapıldığı da biliniyor.

Cliffhanger Games, proje için sektördeki en iyi yetenekleri bir araya getiriyor. Bu sayede oyunun grafikleri, oynanışı ve hikayesi son derece etkileyici olacak. Oyunun yönetmeni Kevin Stephens, oyuncuların Black Panther deneyimine kendisini tamamen adadıklarını ve Wakanda’nın eşsiz dünyasını oyunculara aktarmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtiyor.

Kaynak: Teknoblog

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments