SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
942
349 0

Black Mirror'da Yer Alan İlişki Koçu Hayata Geçirildi!

Black Mirror'da Yer Alan İlişki Koçu Hayata Geçirildi!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Black Mirror dizisi hayatımızda yer almaya devam ediyor. Hang the DJ bölümünde yer alan ilişki koçluğu sevgililer gününde gerçek oldu.

Netflix’in en popüler dizileri arasında yer alan Black Mirror dizisi geçtiğimiz aylarda son yayınladığı sezonda yer alan ilişki koçluğu durumu sevgililer gününde hayata geçirildi.

Gelecekte bizleri ne tür durumlar bekliyor sorusuna en güzel yanıtları veren Black Mirror dizisinde gördüğümüz olaylar bir bir gerçekleşmeye devam ediyor. Son olarak hayata geçirilen ilişki koçluğu kısa zamanda yoğun ilgiye uğradı.

Hang the DJ bölümünde yer alan Coach adı verilen sanal ilişki asistanı sayesinde tanıştığınız bir kişi ile ne kadar süre birlikte kalacağınız hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayan sistem sevgililer gününde Black Mirror hayranlarına sunuldu.

Bir web sitesi üzerinden yapılan bu sanal asistanlık uygulaması çiftler için hem eğlenceli hem de üzücü sonuçlara yol açabilir. Sisteme sevdiğiniz insanla birlikte giriş yaparak ilişkinize ne kadar ömür biçildiğini çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. Ancak sizin için gösterilen süre biraz kısaysa bu durum kötü sonuçlara yol açabilir.

Siteye giriş yaptığınız zaman dizide yer alan dokunmatik sistem şeklinde bir bölüm sizi karşılıyor. Bu kısımda yapacağınız tek bir tıklama işlemi sonucunda size sistem tarafından bir link gönderiliyor ve bu linki sevdiğiniz bir kişiye ya da gelecek düşündüğünüz bir kişiyle paylaşmanız gerekiyor. Paylaşım yaptığınız kişi de aynı linke tıkladığı zaman ilişkinin yaşanacağı süreyi görme imkanınız doğuyor.

Bu web asistanı kullanırken çok da ciddiye almamanız şiddetle tavsiye edilir. Bu uygulamayı daha çok eğlence amaçlı kullanmanız ilişkilerinizin daha sağlıklı yürümesinde fayda sağlayacaktır. 

Coach web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Black Mirror'da Yer Alan İlişki Koçu Hayata Geçirildi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Black Mirror'da Yer Alan İlişki Koçu Hayata Geçirildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Black Mirror'da Yer Alan İlişki Koçu Hayata Geçirildi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.