yükleniyor...

Bitcoin Bebek Dünyaya Geldi!

Kırım’da yaşayan bir aile yeni doğan bebeklerinin adına maddi durumlarını düzeltmeyi sağlayan kripto para birimi olan Bitcoin adını verdi.

Kırım’da yaşayan bir aile yeni doğan bebeklerinin adına ünlü kripto para birimi olan Bitcoin adını verdi.

Teknoloji çağında bulunmamız ve teknolojinin büyük bir hızla gelişmesinin ardından ortaya çıkan kripto paralar da son yıllarda oldukça gündemde ve kafaları meşgul etmekte. Geçtiğimiz bir kaç içerisinde beklenenden çok fazla değer kazanmayı başaran Bitcoin bilindiği üzere 16 bin dolar seviyesinde gezinmekte.

Kripto para birimi Bitcoin ile zengin olan bir baba yeni doğan çocuğunun adını Bitcoin koydu. Kırım’ın başkenti Simferepol’da yaşayan bir çift maddi durumlarının düzelmesinde başrol oynayan Bitcoin kripto para birimi adını yeni doğan oğluna vererek teşekkür etmek istedi.

3 kilogram ağırlığında dünyaya gelen Bitcoin bebeğin ardından doğacak kız ve erkek çocukları için de aile çoktan isim düşünmüş. İlk olarak doğacak çocukları kız olursa bir diğer ünlü kripto para birimi olan Dash’den esinlenerek Daşa adını, eğer bir başka erkek çocukları olursa da Satoshi ismini vereceklerini aktardılar.

Bitcoin bebek için sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyoruz.

Bitcoin Bebek Dünyaya Geldi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bitcoin Bebek Dünyaya Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla